Yonex Friends' Cup 2015/2016

15.05.2016 - Tomasz Matoga na decydującej 9-tej rundzie Yonex Friends' Cup w Szymbarku zajął 1 miejsce w singlu OPEN jak i w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) w deblu OPEN zajął również 1 miejsce. Te dwa zwycięstwa dały mu w Klasyfikacji Generalnej całego sezonu 2015/2016 Yonex Friends' Cup 1 miejsce w singlu OPEN jak i w deblu OPEN.

03.04.2016 - Tomasz Matoga na kolejnej rundzie Yonex Friends' Cup w Libuszy nie dał nikomu szans i zajął 1 miejsce w SINGLU OPEN jak i w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) w GRZE PODWÓJNEJ OPEN zajął również 1 miejsce.

FILMIKI Z MECZÓW

06.03.2016 -  W Libuszy odbyła się kolejna to już VII runda Yonex Friends’ Cup w której Tomasz Matoga wraz z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków)  zajęli 1 miejsce w grze podwójnej OPEN, natomiast po zaciętym meczu ćwierćfinałowym Tomek przegrał z Dariuszem Walasem z Rzeszowa w trzech setach w singlu OPEN.

FILMIK Z MECZU

14.02.2016 - W Libuszy odbyła się VI runda Turniejowa cyklu Yonex Friend's Cup sezonu 2015/2016. Reprezentant TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Tomasz Matoga zaliczył bardzo udanie ten turniej, w grze singlowej OPEN zajął 1 miejsce jak i w grze deblowej OPEN w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) zajął 1 miejsce.

FILMIKI Z MECZÓW

10.01.2015 - W Libuszy odbył się kolejny V Turniej z Cyklu YONEX Friend's CUP w ,którym reprezentant TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Tomasz Matoga zajął 1 miejsce w singlu OPEN, natomiast w grze podwójnej OPEN w parze z Przemysławem Tomeckim(AZS AGH Kraków) po ciężkim finale zajął 2 miejsce.

FILMIKI Z MECZÓW

13.12.2015 - W Libuszy odbyła się IV runda YONEX Friend's Cup 2015/2016. Reprezentant TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Tomasz Matoga spisał się bardzo dobrze. W Singlu OPEN nie miał sobie równych i zajął 1 miejsce ,natomiast w parze z Przemysławem Tomeckim(AZS AGH Kraków) w grze podwójnej OPEN zajął 2 miejsce.

FILKIMI Z MECZÓW