Dni Myślenice 2013 - Turniej Badmintona

28 lipca 2013 - został rozegrany Turniej badmintona z Okazji Dni Myślenic. Wystartowało w nim 32 zawodników z Gorlic, Stojowic, Krakowa i Myślenic.

na podium stanęli:

OPEN
1Dariusz Janik - Kraków
2Marcin Kalitka - Kraków
3Tomasz Matoga - Myślenice

 Kat. KOBIET
1Kamila Morawska - Kraków
2Marta Jurek - Myślenice
3Bogusława Matoga - Myślenice

Kat.CHŁOPCÓW DO 16 LAT
1Piotr Gruszczyński - Kraków
2Jaś Kasperek - Myślenice
3Kacper Szymski - Myślenice

  Kat. DZIEWCZĄT DO 16 LAT
1Stasia Gruszczyńska - Kraków
2Anna Morawska - Kraków
3Emilia Tondera - Myślenice

GRA PODWÓJNA
1Dariusz Janik / Przemysław Tomecki - Kraków
2Marcin Kalitka / Tomasz Urbanik - Kraków
3Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice

 
 

WYNIKI:

OPEN
  Tomasz Matoga - Myślenice Tomasz Matoga
21:11  21:5
Tomasz Matoga
21:10  21:16
Marcin Kalitka
21:17  21:15
1 miejsce
Dariusz Janik
21:19  22:20



3 miejsce
Tomasz Matoga
18:21  21:11  24:22
Bartłomiej Górka - Myślenice
Bogdan Matoga - Myślenice Marek Tondera
20:22  21:19  21:13
Marek Tondera - Myślenice
Przemysław Tomecki - Kraków Przemysław Tomecki
21:11  21:10
Marcin Kalitka
21:15  21:18
Bolesław Kasperek - Myślenice Bolesław Kasperek - Myślenice
21:17  21:11
Radosław Budzowski - Stojowice
  Damian Róg - Myślenice Marcin Kalitka
21:11  21:8
Marcin Kalitka - Kraków
Tomasz Urbanik - Gorlice Tomasz Urbanik
21:8  21:14
Tomasz Proszek
21:15  21:17
Dariusz Janik
21:8  21:10
Wojciech Kasperek - Myślenice Wojciech Kasperek - Myślenice
21:12  21:9
Andrzej Burnos - Stojowice
  Mariusz Morawski - Kraków Tomasz Proszek
21:9  21:6
Tomasz Proszek - Myślenice
Jarosław Górski - Gorlice Jarosław Górski
21:10  21:7
Dariusz Janik
21:8  21:8
Szymon Dyrda - Myślenice Szymon Dyrda - Myślenice
21:14  21:7
Michał Pułka - Myślenice
  Jacek Łapa - Myślenice Dariusz Janik
21:1  21:2
Dariusz Janik - Kraków

 

KLASYFIKACJA GENERALNA
 OPEN
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość
1 Dariusz Janik Kraków
2 Marcin Kalitka Kraków
3 Tomasz Matoga Myślenice
4 Tomasz Proszek Myślenice
5-8 Marek Tondera Myślenice
  Tomasz Urbanik Gorlice
  Jarosław Górski Gorlice
  Przemysław Tomecki Kraków
9-16 Bartłomiej Górka Myślenice
  Bogdan Matoga Myślenice
  Bolesław Kasperek Myślenice
  Damian Róg Myślenice
  Wojciech Kasperek Myślenice
  Mariusz Morawski Kraków
  Szymon Dyrda Myślenice
  Jacek Łapa Myślenice
17-19 Andrzej Burnos Stojowice
  Radosław Budzowski Stojowice
  Michał Pułka Myślenice

 

GRA PODWÓJNA
  Bogdan Matoga - Myślenice
Tomasz Matoga - Myślenice
Bogdan Matoga
Tomasz Matoga
21:18  21:7
Dariusz Janik
Przemysław Tomecki
15:21 21:6  21:17
1 miejsce
Dariusz Janik
Przemysław Tomecki
21:15  9:21  21:10



3 miejsce
Bogdan Matoga
Tomasz Matoga
krecz
Kamila Morawska - Kraków
Mariusz Morawski - Kraków
Dariusz Janik - Kraków
Przemysław Tomecki - Kraków
Dariusz Janik
Przemysław Tomecki
21:16  21:13
Jarosław Górski - Gorlice
Marta Jurek - Myślenice
Tomasz Proszek - Myślenice
Marek Tondera - Myślenice
Marcin Kalitka
Tomasz Urbanik
21:17  21:19
Marcin Kalitka
Tomasz Urbanik
21:19  21:16
Marcin Kalitka - Kraków
Tomasz Urbanik - Gorlice
Wojciech Kasperek - Myślenice
Szymon Dyrda - Myślenice
Wojciech Kasperek
Szymon Dyrda
21:12  21:9
Bogdan Pytlik
Maciej Kozieł
21:12  21:15
Radosław Budzowski - Stojowice
Andrzej Burnos - Stojowice
  Bogdan Pytlik - Myślenice
Maciej Kozieł - Myślenice

 

KLASYFIKACJA GENERALNA
GRA PODWÓJNA
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość
1 Dariusz Janik
Przemysław Tomecki
Kraków
2 Marcin Kalitka
Tomasz Urbanik
Kraków
Gorlice
3 Tomasz Matoga
Bogdan Matoga
Myślenice
4 Bogdan Pytlik
Maciej Kozieł
Myślenice
5-8 Kamila Morawska
Mariusz Morawski
Kraków
  Jarosław Górski
Marta Jurek
Gorlice
Myślenice
  Tomasz Proszek
Marek Tondera
Myślenice
  Wojciech Kasperek
Szymon Dyrda
Myślenice
9 Radosław Budzowski
Andrzej Burnos
Stojowice

 

Kat.KOBIET
Lp Zawodnik 1 2 3 4 Punkty Sety Mecze Miejsce
1 Marta Jurek - Myślenice   20:22
11:21
21:2
21:3
21:2
21:2
115:52 4:2 2:1 2
2 Kamila Morawska - Kraków 22:20
21:11
  21:1
21:1
21:3
21:0
127:36 6:0 3:0 1
3 Violetta Morawska - Kraków 2:21
3:21
1:21
1:21
  11:21
12:21
30:126 0:6 0:3 4
4 Bogusława Matoga - Myślenice 2:21
2:21
3:21
0:21
21:11
21:12
  49:107 2:4 1:2 3

 

Kat. dziewcząt do 16 lat
Lp Zawodnik 1 2 3 4 5 Punkty Sety Mecze Miejsce
1 Anna Morawska - Kraków   21:1
21:4
21:11
21:13
5:21
7:21
21:2
21:0
138:73 6:2 3:1 2
2 Zuzia Szymska - Myślenice 1:21
4:21
  6:21
2:21
1:21
1:21
21:15
21:8
57:149 2:6 1:3 4
3 Emilia Tondera - Myślenice 11:21
13:21
21:6
21:2
  6:21
7:21
21:11
21:11
121:114 4:4 2:2 3
4 Stasia Gruszczyńska - Kraków 21:5
21:7
21:1
21:1
21:6
21:7
  21:1
21:2
168:30 8:0 4:0 1
5 Kamila Burnos - Stojowice 2:21
0:21
15:21
8:21
11:21
11:21
1:21
2:21
  50:168 0:8 0:4 5

 

Kat. Chłopców do 16 lat
Lp Zawodnik 1 2 3 4 Punkty Sety Mecze Miejsce
1 Jaś Kasperek - Myślenice   21:5
21:4
6:21
15:21
21:11
21:11
105:73 4:2 2:1 2
2 Kacper Szymski - Myślenice 5:21
4:21
  19:21
18:21
21:11
21:16
88:111 2:4 1:2 3
3 Piotr Gruszczyński - Kraków 21:6
21:15
21:19
21:18
  21:8
21:6
126:72 6:0 3:0 1
4 Jakub Burnos - Stojowice 11:21
11:21
11:21
16:21
8:21
6:21
  63:126 0:6 0:3 4