Ogólnopolskie Turnieje Elity w Badmintonie 2017

01.04.2017 - W Częstochowie odbył się kolejny Ogólnopolski Turniej Elity II Decathlon Częstochowa Cup. Tomasz Matoga zagrał w trzech kategoriach. W mikście oraz deblu nie udało się wyjść z grup natomiast w singlu po zaciętych pojedynkach grupowych w ćwierćfinale spotkał się z numerem 1 w rankingu Polski Maćkiem Ociepą i po 3 setowym pojedynku uległ przeciwnikowi.

fotki z imprezy

filmiki z meczów

11.03.2017 – W Olsztynie koło Częstochowy odbył się Turniej Elity II Decathlon Częstochowa Cup. Nasz reprezentant grający w AZS AGH Kraków Tomasz Matoga zajął 3 miejsce w grze podwójnej mężczyzn w parze z Tomaszem Tomżą z Pszczyny. Niewiele zabrakło by dostać się do finału. W singlu i mikście nie udało się wyjść z grup Tomkowi.

fotki z imprezy

filmiki z meczów

25.02.2017 – Odbył się w Warszawie Ogólnopolski Turniej Elity Grand Prix Victora, w którym nasz reprezentant (TKKF UKLEJNA Myślenice) Tomasz Matoga grający w klubie AZS AGH Kraków w singlu mężczyzn zajął 2 miejsce, natomiast w deblu mężczyzn z Przemysławem Tomeckim zajął 3 miejsce.