Małopolska Drużynowa Liga Badmintona - MDLB 2013

17.11.2013 - II runda zakończona i podsumowanie LIGI - mksbad wystawiło trzy drużyny. W I lidze w pierwszym składzie Tomasz i Bogdan Matoga zajęli 1miejsce drużynowo, oraz indywidualnie w singlu Tomasz zajął 1miejsce a Bogdan 3miejsce, w grze deblowej Tomasz i Bogdan zajęli również 1miejsce. Natomiast drugi skład Marek Tondera i Maciej Kozieł zajęli 2miejsce drużynowo.W II lidze trzecia nasz najmłodsza drużyna składająca się z Jakuba Hodurka,Gosi Płachty i Kacpra Szymskiego zajęła drużynowo 4 miejsce.

22.09.2013 - zakończyła się I runda rozgrywek ligowych w Niepołomicach. Z myślenickiego klubu wystartowały dwie drużyny Tomasz i Bogdan Matoga grający w I lidze i młody narybek klubu Gosia Płachta, Kacper Szymski i Jakub Hodurek grający w II lidze. Tomek zajął 1 miejsce w grze singlowej jak i również w grze deblowej 1 razem ze swoim tatą Bogdanem. Bogdan natomiast w singlu zajął 4 miejsce. Najlepiej z młodych poradził sobie Kuba ,który zajał 6 miejsce w singlu.

09.06.2013 - Eliminacje do MDLB - MKS Bad reprezentowało w tegorocznej lidze czterech zawodników. W kat. MASTERS Tomasz i Bogdan Matoga w deblu zdobyli złoto 1, natomiast w singlu Tomasz zajął drugie miejsce 2 a Bogdan trzecie miejsce 3. Świetnie zaprezentował się Marek Tondera, który w kat. OPEN zdobył złoto 1 a w kat. MASTERS razem ze swoim partnerem z debla Tomaszem Proszkiem zajęli trzecie miejsce 3