Małopolska Drużynowa Liga Badmintona 2015

15.11.2015 - W Stróży odbyły się finały Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona. Reprezentacja TKKF UKLEJNA MYŚLENICE wystawiła trzy drużyny. W I lidze całkowita dominacja naszych zawodników, 1 miejsce drużynowo zająli Tomasz i Bogdan Matoga w grze pojedynczej Tomek zajął 1 miejsce a Bogdan 3miejsce i w grze podwójnej zajęli 2miejsce. Na 2miejscu drużynowo stanęli Tomasz Proszek i Marek Tondera natomiast w grze pojedynczej Tomek zajął 2miejsce a Marek 4 miejsce w grze podwójnej zajęli 1miejsce wygrywając z kolegami z klubu. W II lidze na 3miejscu drużynowo stanęły Julia Jurek i Gosia Płachta.

14.06.2015 - W Stróży odbyły się Eliminacje do Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona. Reprezentanci TKKF UKLEJNA MYŚLENICE zgarnęli wszystkie nagrody. W grze pojedynczej MASTERS Tomasz Matoga zajął 1 miejsce a Bogdan Matoga 2 miejsce, w grze podwójnej-mieszanej MASTERS Tomasz i Bogdan Matoga zajęli 1 miejsce,w grze pojedynczej MĘSKIEJ Maciej Kozieł zajął 1 miejsce i razem z Bartłomiejem Jurek w grze podwójnej-mieszanej MĘSKIEJ zajęli 1 miejsce, w grze pojedynczej ŻEŃSKIEJ Julia Jurek zajęła 1 miejsce a Gosia Płachta 4 miejsce, w grze podwójnej Julia Jurek i Gosia Płachta zajęły 1 miejsce.