Małopolska Drużynowa Liga Badmintona 2014

16 Listopada 2014 -  W Hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum nr 2 w Stróży koło Myślenic odbyła się II runda Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona. Reprezentanci TKKF Uklejna Myślenice zgarnęli prawie wszystko. To była ostatnia runda kończąca i podsumowująca LIGĘ.
(I LIGA) w składzie: Tomasz i Bogdan Matoga - zajęli 1 miejsce drużynowo jak i indywidualnie Tomasz wywalczył 1 miejsce w singlu i razem z tatą Bogdanem 1 miejsce w deblu, Bogdan w singlu zajął 4 miejsce.
(II LIGA) w składzie: Gosia Płachta, Julia Jurek i Kacper Szymski - zajęli 3 miejsce drużynowo a indywidualnie w singlu Kacper 6 miejsce, Julia 5 miejsce, Gosia 8 miejsce. W deblu Kacper Szymski z Joanną Kwintą z Krakowa zajęli 1 miejsce a Gosia Płachta z Julią Jurek zajęły 3 miejsce.

Małopolska Drużynowa Liga Badmintona 2014.11.16

21 Września 2014 - W Stróży odbyła się I runda Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona. TKKF UKLEJNA Myślenice reprezentowały dwie drużyny w pierwszym składzie Tomasz i Bogdan Matoga a w drugim składzie Julia Jurek, Małgorzata Płachta i Kacper Szymski. W grze pojedynczej (I LIGA) Tomasz Matoga zajął 1miejsce a Bogdan Matoga 6 miejsce, w grze deblowej Tomasz i Bogdan Matoga zajęli 1miejsce. W grze pojedynczej (II LIGA) Julia Jurek zajęła 5 miejsce, Małgorzata Płachta 7 miejsce a Kacper Szymski 9 miejsce, w grze deblowej najdalej zaszedł Kacper Szymski grający z Joanną Kwintą z Krakowa zajęli 2miejsce, a Julia Jurek i Małgorzata Płachta zajeły 5 miejsce. Przyjechało 13 zespołów z takich miejscowości jak Kraków, Niepołomice, Kęty i Myślenice.

8 Czerwca 2014 - W Stróży odbyły się Eliminacje do Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona 2014. Zawodnicy reprezentujący TKKF Uklejna Myślenice wygrali prawie wszystko co było do wygrania.W singlu MASTERS Tomasz Matoga zajął 1miejsce, a Bogdan Matoga 2miejsce. W singlu OPEN Marek Tondera zajął 1 miejsce, w grze podwójnej MASTERS Tomasz i Bogdan Matoga zajęli również 1 miejsce, a Marek Tondera i Maciej Kozieł 2miejsce. Natomiast w singlu ŻEŃSKIM Gosia Płachta zajęła 3 miejsce, w grze podwójnej ŻEŃSKIEJ Gosia Płachta i Magda Horabik wywalczyły 2 miejsce, a w singlu MŁODZIKÓW MŁODSZYCH Kacper Szymski zajął 3 miejsce.