Myślenicka Liga Badmintona 2013/2014


11.05.2014 - odbyło się zakończenie Myślenickiej LIGI badmintona w hali sportowej w Stróży. W zakończeniu brało udział 11 uczestników.


WYNIKI: SINGIEL OPEN
1.Tomasz Matoga - Myślenice
2. Tomasz Proszek - Myślenice
3. Bogdan Matoga - Myślenice
  4. Marek Tondera - Myślenice
 
  5. Wojciech Kasperek - Myślenice




REGULAMIN

MYŚLENICKIEJ  ,,LIGI’’ BADMINTONA

1.TERMIN I MIEJSCE

- czas rozgrywek: od września 2013 do kwietnia 2014.

- miejsce: podczas treningów badmintona w hali sportowej w Stróży.

2.PUNKTACJA

- zwycięstwo 3 punkty.

- przegrana 1 punkt.

- walkower  0 punktów.

3.SYSTEM ROZGRYWEK

- każdy z każdym według przepisów gry  PZBad do dwóch wygranych setów do 21 punktów.

- zawodnicy sami się umawiają i sami sobie sędziują.

- po zakończeniu wszystkich rozgrywek w Maju zostanie rozegrany turniej finałowy, który wyłoni zwycięzcę Myślenickiej  „LIGI”  Badmintona.

- najlepszych 8 zawodników którzy uzyskają największą ilość punktów zagrają w rundzie finałowej 11 MAJA 2014.

4.WARUNKI UCZESTNICTWA

- prawo startu mają wszyscy zainteresowani.

5.NAGRODY I DYPLOMY

- po zakończeniu rozgrywek na turnieju finałowym przyznawane będą puchary i dyplomy  od 1 do 3 miejsca i nagrody rzeczowe.


ZAKOŃCZENIE LIGI 11 MAJA 2014

GODZ. 9:00

 

MYŚLENICKA    ,,LIGA''    BADMINTONA  2013/2014
zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 punkty miejsce
1. Tomasz Matoga x 21:7
21:8
21:9
21:14
21:12
21:8
21:6
21:3
21:10
21:12
21:1
21:3
21:6
21:6
21:3
21:3
21:1
21:7
21:0
21:2
21:1
21:5
21:6
21:7
21:4
21:10
39 1
2. Bogdan Matoga 7:21
8:21
x 21:18
21:12
20:22
15:21
21:14
21:12
21:18
21:9
21:15
21:15
21:7
22:20
21:16
21:8
21:7
21:11
21:9
21:5
21:0
21:0
21:7
21:10
21:13
21:13
35 3
3. Bogdan Pytlik 9:21
14:21
18:21
12:21
x 12:21
12:21
19:21
14:21
21:18
15:21
12:21
 walkower  walkower 21:19
21:7
21:8
21:12
walkower  walkower walkower walkower 11 13
4.Tomasz Proszek 12:21
8:21
22:20
21:15
21:12
21:12
x 21:8
21:8
21:16
21:15
21:14
21:15
21:8
21:7
21:14
21:15
21:7
21:8
21:11
21:7
21:0
21:0
21:7
21:6
21:12
21:18
37 2
5. Maciej Kozieł 6:21
3:21
14:21
12:21
21:19
21:14
8:21
8:21
x 18:21
19:21
21:12
21:13
21:13
17:21
21:16
19:21
19:21
21:6
21:5
21:13
21:6
21:14
21:16
21:6
21:10
24:22
21:16
29 5
6. Marek Tondera 10:21
12:21
18:21
9:21
18:21
21:15
21:12
16:21
15:21
21:18
21:19
x 21:14
21:18
21:19
21:8
21:11
21:17
21:3
21:3
21:7
 21:10
21:0
21:0
21:8
21:5
21:18
21:13
33 4
7. Marek Płachta 1:21
3:21
15:21
15:21
walkower 14:21
15:21
12:21
13:21
14:21
18:21
x walkower 17:21
19:21
21:10
21:12
 walkower 21:15
21:11
21:10
21:9
 walkower 15 11
8. Aleksander Kamiński 6:21
6:21
7:21
20:22
walkower 8:21
7:21
13:21
21:17
16:21
19:21
8:21
walkower x 19:21
15:21
 walkower 21:19
21:14
6:21
21:9
21:18
walkower 8:21
14:21
13 12
9. Wojciech Kasperek 3:21
3:21
16:21
8:21
19:21
7:21
14:21
15:21
21:19
21:19
11:21
17:21
21:17
21:19
21:19
21:15
x 21:16
21:13
21:12
21:12
21:15
21:11
21:2
21:7
21:16
12:21
16:21
27 7
10. Bolesław Kasperek 1:21
7:21
7:21
11:21
8:21
12:21
7:21
8:21
6:21
5:21
3:21
3:21
10:21
12:21
21:0
21:0
16:21
13:21
x 13:21
21:17
19:21
21:0
21:0
18:21
21:15
18:21
12:21
9:21
16 10
11. Konrad Kasperek 0:21
2:21
9:21
5:21
21:0
21:0
11:21
7:21
13:21
6:21
7:21
10:21
21:0
21:0
19:21
14:21
12:21
12:21
21:13
17:21
21:19
x
21:0
21:0
21:19
21:17
5:21
6:21
23 8
12. Jakub Hodurek 1:21
5:21
walkower
21:0
21:0
walkower
14:21
16:21
 walkower
15:21
11:21
21:6
9:21
18:21
15:21
11:21
walkower  walkower x 21:9
21:9
 walkower 8 14
13. Piotr Hodurek 6:21
7:21
 
7:21

13:21

21:0
21:0
7:21
6:21
6:21
10:21
8:21
5:21
10:21
9:21
21:0
21:0
2:21
7:21
21:18
15:21
21:18
19:21
17:21
9:21
9:21
x
0:21
0:21
17 9
14. Marta Jurek 4:21
10:21
13:21
13:21
21:0
21:0
12:21
18:21
22:24
16:21
18:21
13:21
21:0
21:0
21:8
21:14
16:21
21:12
21:16
21:12
21:9
21:5
21:6
21:0
21:0
21:0
21:0
x 29 6