Grand Prix Victora 2015/2016

11.06.2016 – W Mielcu odbył się turniej Masters zakończenia Grand Prix Victora sezonu 2015/2016. Nasi reprezentanci Tomasz Matoga i Małgorzata Płachta zajęli wysokie miejsca. Gosia zajęła 1 miejsce w Turnieju Masters jak i 1 miejsce w całym sezonie w kat. OPEN KOBIET. Tomasz Matoga w turnieju Masters zajął 1 miejsce w GRZE PODWÓJNEJ OPEN w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) jak i w całym sezonie również zajął 1 miejsce. W SINGLU OPEN Tomek zajął 2 miejsce w Masters jak i w całym sezonie też 2 miejsce.

wyniki Turnieju Masters

FILMIKI Z MECZÓW

12.03.2016 – W Mielcu odbyła się VI runda a zarazem Jubileuszowy 100 Turniej Grand Prix Victora na ,którym świetnie zaprezentowali się zawodnicy TKKF UKLEJNA MYŚLENICE. Małgorzata Płachta w SINGLU KOBIET zajęła 2 miejsce, w SINGLU OPEN Tomasz Matoga zajął 1 miejsce jak i w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) w GRZE PODWÓJNEJ OPEN zajął również 1 miejsce.

FILMIKI Z MECZÓW

09.01.2015 - W Mielcu odbył się V Runda Grand Prix Victora w badmintonie w ,którym kolejny raz zawodnicy TKKF UKLEJNA Myślenice potwierdzili swoją dobrą formę. Małgorzata Płachta w singlu KOBIET nie miała sobie równych i zajęła 1 miejsce. W singlu OPEN Tomasz Matoga również zajął 1 miejsce jak i w DEBLU w parze z Przemysławem Tomeckim(AZS AGH Kraków) zajął 1 miejsce.

FILMIKI Z MECZÓW

19.12.2015 - W Mielcu odbył się kolejny Turniej Grand Prix Victora ,w którym wystąpiła dwójka naszych reprezentantów. W SINGLU KOBIET Małgorzata Płachta zajęła 1 miejsce, w SINGLU OPEN Tomasz Matoga zajął 1 miejsce, jak również w GRZE PODWÓJNEJ w parze z Przemysławem Tomeckim(AZS AGH Kraków) zajął 1 miejsce.

FILMIKI Z MECZÓW

28.11.2015 - W Mielcu odbył się kolejny III Turniej Grand Prix Victora w badmintonie 2015/2016 ,w którym wystartował nasz reprezentant Tomasz Matoga. Tomek w SINGLU OPEN zajął 1 miejsce jak i w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) w GRZE PODWÓJNEJ OPEN zajął również 1 miejsce.