Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice 2016/2017

KLASYFIKACJA GENERALNA - ZWYCIĘZCY W GRACH PODWÓJNYCH

30.04.2017 – W Stróży odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród za sezon 2016/2017 w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice tym razem w grach podwójnych. Dziękujemy sponsorom nagród Centrum Ogrodnicze Amarylis oraz BadmintonPlayer.pl za wsparcie cyklu.

Na podium stanęli

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice
3Piotr Kłoda / Maciej Opaliński - Jordanów

DEBEL KOBIET OPEN
1Dorota Hodurek / Dorota Gofroń – TKKF Uklejna Myślenice
2Patrycja Makocka / Stefania Stefańczyk – AZS UEK Kraków
3Elżbieta Janicka / Anna Sikorska – UKS "ORŁY" Zakopane

MIKST OPEN
1Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice
2Veronika Podesvova / Samer Fheed - UJ Kraków
3Katarzyna Szafraniec / Tomasz Proszek - TKKF Uklejna Myślenice

fotki z imprezy


KLASYFIKACJA GENERALNA - ZWYCIĘZCY W GRACH POJEDYNCZYCH

23.04.2017 – W Stróży odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród za sezon 2016/2017 w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w grach pojedynczych. Dziękujemy sponsorom nagród Centrum Ogrodnicze Amarylis oraz BadmintonPlayer.pl za wsparcie cyklu.

Na podium stanęli

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków
3Robert Borszcz - LABA Radzionków

SINGIEL KOBIET OPEN
1Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1Jarosław Górski - Gorlice
2Piotr Kłoda - Jordanów
3Mariusz Tochowicz - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Zdzisław Kula - UKS GRYF Pleśna

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Piotr Stasik - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Karol Czermak - Tarnów
3Michał Stasik - UKS "ORŁY" Zakopane

fotki z imprezy

 

III RUNDA W DEBLACH I MIKSTACH

26.03.2017 – W Stróży odbyła się III Runda decydująca o Klasyfikacji Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w Deblach oraz Mikstach. W zawodach brało udział 33 zawodników z różnych miast i klubów.

Na podium stanęli

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice
3Tomasz Morawik / Tomasz Knopek - AZS AGH Kraków / Kraków

DEBEL KOBIET OPEN
1Stefania Stefańczyk / Patrycja Makocka - AZS UEK Kraków
2Małgorzata Płachta / Katarzyna Szafraniec – TKKF Uklejna Myślenice
3Dorota Hodurek / Dorota Gofroń – TKKF Uklejna Myślenice

MIKST OPEN
1Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice
2Katarzyna Szafraniec / Tomasz Proszek - TKKF Uklejna Myślenice
3Stefania Stefańczyk / Przemysław Tomecki - AZS UEK Kraków / AZS AGH Kraków

Fotki z imprezy

 

 

III RUNDA W SINGLACH

26.02.2017 – W Stróży odbyła się III Runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w singlach. W turnieju brało udział 33 zawodników. Przyjechali do nas z takich miejscowości i klubów jak: Kraków, Kęty, Gorlice, Brzesko, Tarnów, Jordanów, Radocza, Wadowice, UKS KSBad Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, UKS Lider Siercza, LABA Radzionków, UKS GRYF Pleśna, ARTE SPORT Kraków oraz TKKF UKLEJNA Myślenice. Dziękujemy wszystkim za przybycie w szczególności wielkie podziękowania dla Roberta Borszcza, który pomógł nam w organizacji turnieju.

Na podium stanęli

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków
3Robert Borszcz - LABA Radzionków

SINGIEL KOBIET OPEN
1Katarzyna Szafraniec - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
3Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1Filip Mamot – LABA Radzionków
2Mariusz Tochowicz - Tarnów
3Witold Maryniak - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Michał Chmielarczyk - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1Karol Czermak - UKS GRYF Pleśna
2Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

wyniki turnieju

fotki z imprezy

 

II RUNDA W DEBLACH I MIKSTACH

29.01.2017 – W Stróży odbyła się II Runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w Deblach i Mikstach 2016/2017. W zawodach brało udział 40 zawodników z różnych miast i klubów, między innymi: Jordanów, Kraków, UKS "ORŁY" Zakopane, AZS AGH Kraków, UJ Kraków, AZS UEK Kraków oraz TKKF UKLEJNA Myślenice.

Na podium stanęli

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice
3Tomasz Morawik / Bogdan Matoga - AZS AGH Kraków / TKKF Uklejna Myślenice

DEBEL KOBIET OPEN
1Dominika Guzik / Patrycja Makocka - AZS AGH Kraków / AZS UEK Kraków
2Julia Jurek / Katarzyna Szafraniec – TKKF Uklejna Myślenice
3Dorota Hodurek / Dorota Gofroń – TKKF Uklejna Myślenice

MIKST OPEN
1Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice
2Dominika Guzik / Przemysław Tomecki - AZS AGH Kraków
3Katarzyna Szafraniec / Tomasz Proszek - TKKF Uklejna Myślenice

Filmiki z meczów

Filmiki z meczów #2

Fotki z imprezy

II RUNDA W SINGLACH

11.12.2016 - Półmetek jak i zarazem ostatni turniej singlowy przed nami. W drugim turnieju brało udział 39 zawodników z różnych miast i klubów. Szczególne podziękowania dla Roberta Borszcza za pomoc w prowadzeniu turnieju.

Na podium stanęli

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Dariusz Walas - Rzeszowski Klub Badmintona
3Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków

SINGIEL KOBIET OPEN
1Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1Jarosław Górski - Gorlice
2Piotr Kłoda - Jordanów
3Zdzisław Kula - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Zdzisław Kula - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Piotr Stasik - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1Michał Stasik - UKS "ORŁY" Zakopane
2Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Klaudia Wiśniowska - UKS "ORŁY" Zakopane

WYNIKI TURNIEJU

FILMIKI Z MECZÓW

Fotki z impezy

 

I RUNDA W DEBLACH I MIKSTACH

13.11.2016 – Na kortach w Stróży odbyła się I runda Turniejowa Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice tym razem w deblach i mikstach. Przybyło prawie 50 zawodników, najliczniejsza grupa UKS "ORŁY" Zakopane liczyła 12 osób. Na kortach występowali zawodnicy z AZS AGH Kraków, AZS UEK Kraków, UKS KSBad Kraków, UJ Kraków a także z Jordanowa, Krakowa i Myślenic.

Na podium stanęli

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice
3Tomasz Morawik / Tomasz Knopek - AZS AGH Kraków

DEBEL KOBIET OPEN
1Julia Jurek / Valeria Galicz – TKKF Uklejna Myślenice / AZS UEK Kraków
2Patrycja Makocka / Stefania Stefańczyk – AZS UEK Kraków
3Dorota Hodurek / Dorota Gofroń – TKKF Uklejna Myślenice

MIKST OPEN
1Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice
2Wiktoria Dudzic / Tomasz Proszek - UKS KSBad Kraków / TKKF Uklejna Myślenice
3Veronika Podesvova / Samer Fheed - UJ Kraków

FILMIKI Z MECZÓW

Fotki z imprezy


I RUNDA W SINGLACH

23.10.2016 - Nowy sezon rozpoczęty już a więc zaczynamy I Turniejem Grand Prix TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 2016/2017 w SINGLACH !!! Do Stróży zjechało się aż 50 zawodników z różnych okolic Polski a nawet jeden z Austrii. Przyjechali do nas z Gorlic, Brzeska, Bielsko-Białej, Rabki, Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa, Zawiercia, Jordanowa, Wieliczki, Czańca, Wadowic i Kęt oraz z takich klubów jak: UKS KSBad Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, ARTE SPORT, LABA Radzionków, TKKF UKLEJNA Myślenice a nawet z Klubu Bizony Austria Wiedeń.

Na podium stanęli

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Dariusz Walas - Rzeszowski Klub Badmintona
3Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków

SINGIEL KOBIET OPEN
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
3Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1Jarosław Górski - Gorlice
2Grzegorz Mac – Rzeszów
3Filip Mamot - LABA Radzionków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Tomasz Morawik - AZS AGH Kraków
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Jarosław Górski - Gorlice

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Piotr Hodurek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1Karol Czermak - Tarnów
2Jan Banat – Czaniec
3Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

FILMIKI Z MECZÓW

Fotki z imprezy

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 23.10.2016 11.12.2016 26.02.2017 Best of 3
1. Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 60 180
2. Maciej Nagły MKS KSOS Kraków 51 51 55 157
3. Robert Borszcz LABA Radzionków 48 48 51 147
4. Tomasz Proszek TKKF UKLEJNA Myślenice 40 40 40 120
5. Mariusz Tochowicz Tarnów 40 40 40 120
6. Dariusz Walas Rzeszowski Klub Badmintona 55 55   110
7. Bartłomiej Musiał ARTE SPORT Kraków 40 40 25 105
8. Tomasz Morawik AZS AGH Kraków 25   48 73
9. Marek Tondera TKKF UKLEJNA Myślenice 25 40   65
10. Grzegorz Widła Brzesko 25 15 25 65
11. Tomasz Śmietana Brzesko 15   40 55
12. Witold Maryniak Kraków 15 25 15 55
13. Tomasz Urbanik AZS AGH Kraków 25 25   50
14. Filip Mamot LABA Radzionków 25   25 50
15. Michał Chmielarczyk Kraków     40 40
16. Grzegorz Mac Rzeszów 15 15   30
17. Piotr Kłoda Jordanów 15 15   30
18. Maciej Opaliński Jordanów   25   25
19. Michał Grzanka AZS UEK Kraków   25   25
20. Jakub Oleksy Kraków   25   25
21. Adam Sujka UKS "ORŁY" Zakopane   25   25
22. Bartosz Szczepara Kraków   25   25
23. Krzysztof Nietopiel Kraków   25   25
24. Maciej Pustelnik Kęty     25 25
25. Rafał Beruś Kraków   15   15
26. Wojciech Galica UKS "ORŁY" Zakopane   15   15
27. Michał Stasik UKS "ORŁY" Zakopane   15   15
28. Dominik Stachowski MKS KSOS Kraków 15     15
29. Zbigniew Kacprzak UKS Lider Siercza     15 15

 

SINGIEL KOBIET OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 23.10.2016 11.12.2016 26.02.2017 Best of 3
1. Małgorzata Płachta TKKF UKLEJNA Myślenice 51 55 48 154
2. Dorota Gofroń TKKF UKLEJNA Myślenice 40 51 40 131
3. Małgorzata Majerska MKS KSOS Kraków 60   55 115
4. Julia Jurek TKKF UKLEJNA Myślenice 48 60   108
5. Wiktoria Dudzic UKS KSBad Kraków 55   51 106
6. Katarzyna Szafraniec TKKF UKLEJNA Myślenice     60 60
7. Klaudia Wiśniowska UKS "ORŁY" Zakopane   48   48
8. Anna Stanaszek Bielsko-Biała 40     40
9. Kateryna Bieliaieva UKS KSBad Kraków     40 40
10. Grażyna Stefańska Rabka 25     25

 

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 23.10.2016 11.12.2016 26.02.2017 Best of 3
1. Jarosław Górski Gorlice 51 60 60 171
2. Robert Borszcz LABA Radzionków 55 55 55 165
3. Zdzisław Kula UKS GRYF Pleśna 40 51 40 131
4. Tomasz Morawik AZS AGH Kraków 60   40 100
5. Bartłomiej Musiał ARTE SPORT Kraków 25 48 25 98
6. Marek Tondera TKKF UKLEJNA Myślenice 48 40   88
7. Maciej Pustelnik Kęty 40   48 88
8. Grzegorz Godzwon Rzeszów 25 40   65
9. Piotr Majerski MKS KSOS Kraków 25   40 65
10. Michał Chmielarczyk Kraków     51 51
11. Bogdan Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice     40 40
12. Mariusz Wójcik Kraków 15 25   40
13. Tomasz Bliźniak Wadowice 15   25 40
14. Tadeusz Michalik Tarnów 25     25
15. Rafał Waloszek Bielsko-Biała 25     25
16. Rafał Beruś Kraków   25   25
17. Zbigniew Kacprzak UKS Lider Siercza     25 25
18. Jacek Ryncarz Radocza     25 25
19. Tomasz Wojtaszczyk Zawiercie 15     15
20. Marek Woźniak Bielsko-Biała 15     15
21. Marek Męcik Zawiercie 15     15

 

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 23.10.2016 11.12.2016 26.02.2017 Best of 3
1. Aleksander Kamiński TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 55 175
2. Maciej Kozieł TKKF UKLEJNA Myślenice 55 55 51 161
3. Piotr Stasik TKKF UKLEJNA Myślenice 48 51 48 147
4. Piotr Hodurek TKKF UKLEJNA Myślenice 51   40 91
5. Bogdan Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice     60 60
6. Piotr Gofroń TKKF UKLEJNA Myślenice 40     40
7. Robert Suszkiewicz Klub Bizony Austria Wiedeń 40     40

 

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 23.10.2016 11.12.2016 26.02.2017 Best of 3
1. Jarosław Górski Gorlice 60 60 48 168
2. Piotr Kłoda Jordanów 48 55 40 143
3. Mariusz Tochowicz Tarnów 40 40 55 135
4. Grzegorz Widła Brzesko 40 40 40 120
5. Witold Maryniak Kraków 40 25 51 116
6. Zdzisław Kula UKS GRYF Pleśna 25 51 40 116
7. Filip Mamot LABA Radzionków 51   60 111
8. Grzegorz Mac Rzeszów 55 40   95
9. Mariusz Wójcik Kraków 25 48   73
10. Tomasz Śmietana Brzesko 15   40 55
11. Małgorzata Płachta TKKF UKLEJNA Myślenice 15 15 25 55
12. Marcin Kobiałka MKS KSOS Kraków 8 40   48
13. Rafał Waloszek Bielsko-Biała 40     40
14. Grzegorz Godzwon Rzeszów 15 25   40
15. Tomasz Lesiak MKS KSOS Kraków   15 25 40
16. Filip Bodziarczyk MKS KSOS Kraków 8 25   33
17. Karol Czermak UKS GRYF Pleśna 8   25 33
18. Bartosz Szczepara Kraków   25   25
19. Piotr Majerski MKS KSOS Kraków     25 25
20. Julia Jurek TKKF UKLEJNA Myślenice   25   25
21. Jakub Oleksy Kraków   25   25
22. Tadeusz Michalik Tarnów 15     15
23. Dominik Stachowski MKS KSOS Kraków 15     15
24. Mateusz Walas MKS KSOS Kraków 15     15
25. Krzysztof Nietopiel Kraków   15   15
26. Maciej Opaliński Brzesko   15   15
27. Wojciech Galica UKS "ORŁY" Zakopane   15   15
28. Tomasz Wojtaszczyk Zawiercie 8     8
29. Arkadiusz Głowacki Wieliczka 8     8
30. Marek Woźniak Bielsko-Biała 8     8
31. Marek Męcik Zawiercie 8     8

 

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 23.10.2016 11.12.2016 26.02.2017 Best of 3
1. Dorota Gofroń TKKF UKLEJNA Myślenice 51 55 55 161
2. Karol Czermak UKS GRYF Pleśna 60   60 120
3. Michał Stasik UKS "ORŁY" Zakopane   60   60
4. Jan Banat Czaniec 55     55
5. Klaudia Wiśniowska UKS "ORŁY" Zakopane   51   51
6. Piotr Hodurek TKKF UKLEJNA Myślenice 48     48
7. Anna Dudek Kraków   48   48
8. Zuzanna Męcik Zawiercie 40     40
9. Beata Bierowiec Rabka   40   40
10. Grażyna Stefańska Rabka   40   40
11. Piotr Gofroń TKKF UKLEJNA Myślenice 25     25
MIKST OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 13.11.2016 29.01.2017 26.03.2017 Best of 3
1. Julia Jurek
Tomasz Matoga
TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 60 180
2. Veronika Podesvova
Samer Fheed
UJ Kraków 51 48 15 114
3. Katarzyna Szafraniec
Tomasz Proszek
TKKF UKLEJNA Myślenice   51 55 106
4. Patrycja Makocka
Szymon Wyrwa
AZS UEK Kraków
Kraków
40 40 25 105
5. Stefania Stefańczyk
Przemysław Tomecki
AZS UEK Kraków
AZS AGH Kraków
40   51 91
6. Bożena Sikora
Maciej Kozieł
TKKF UKLEJNA Myślenice 40 25 25 90
7. Monika Kurleto
Filip Bochenek
Kraków   40 48 88
8. Dorota Gofroń
Bartłomiej Jurek
TKKF UKLEJNA Myślenice 25 25 25 75
9. Dominika Guzik
Przemysław Tomecki
AZS AGH Kraków   55   55
10. Wiktoria Dudzic
Tomasz Proszek
UKS KSBad Kraków
TKKF UKLEJNA Myślenice
55     55
11. Anna Sikorska
Adam Sujka
UKS "ORŁY" Zakopane 15 40   55
12. Valeria Galicz
Michał Grzanka
AZS UEK Kraków 48     48
13. Elżbieta Janicka
Wojciech Galica
UKS "ORŁY" Zakopane 8 40   48
14. Joanna Kamińska
Aleksander Kamiński
TKKF UKLEJNA Myślenice 40     40
15. Anna Dudek
Mariusz Wójcik
Kraków     40 40
16. Małgorzata Płachta
Marek Tondera
TKKF UKLEJNA Myślenice     40 40
17. Jolanta Kasprzyk
Piotr Stasik
TKKF UKLEJNA Myślenice   15 15 30
18. Klaudia Wiśniowska
Krzysztof Wiśniowski
UKS "ORŁY" Zakopane 25     25
19. Marta Tarchała
Krzysztof Wiśniowski
UKS "ORŁY" Zakopane   25   25
20. Monika Jaźwiec
Zbigniew Szczerba
UKS "ORŁY" Zakopane   25   25
21. Daria Kowalska
Zbigniew Szczerba
UKS "ORŁY" Zakopane 15     15
22. Aleksandra Orawin
Krzysztof Stalski
TKKF UKLEJNA Myślenice 15     15
23. Marta Tarchała
Jacek Ryś
UKS "ORŁY" Zakopane 15     15
24. Agnieszka Wierzbowska
Paweł Strączek
UKS "ORŁY" Zakopane 15     15

 

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 13.11.2016 29.01.2017 26.03.2017 Best of 3
1. Tomasz Matoga
Przemysław Tomecki
TKKF UKLEJNA Myślenice
AZS AGH Kraków
60 60 60 180
2. Marek Tondera
Tomasz Proszek
TKKF UKLEJNA Myślenice 55 55 55 165
3. Piotr Kłoda
Maciej Opaliński
Jordanów 40 40 40 120
4. Tomasz Morawik
Tomasz Knopek
AZS AGH Kraków
Kraków
51   51 102
5. Witold Maryniak
Michał Żak
Kraków 48 48   96
6. Bartłomiej Jurek
Maciej Kozieł
TKKF UKLEJNA Myślenice 15 40 40 95
7. Aleksander Kamiński
Piotr Hodurek
TKKF UKLEJNA Myślenice 40 25 25 90
8. Stanisław Stankiewicz
Krzysztof Bala
Jordanów 25 40 25 90
9. Szymon Wyrwa
Filip Bochenek
Kraków   40 48 88
10. Mariusz Wójcik
Jakub Oleksy
Kraków 40   25 65
11. Bogdan Matoga
Tomasz Morawik
TKKF UKLEJNA Myślenice
AZS AGH Kraków
  51   51
12. Wojciech Galica
Adam Sujka
UKS "ORŁY" Zakopane 25 25   50
13. Zbigniew Szczerba
Krzysztof Wiśniowski
UKS "ORŁY" Zakopane 25 25   50
14. Michał Śliwa
Marcin Stanecki
Kraków 40     40
15. Paweł Strączek
Jacek Ryś
UKS "ORŁY" Zakopane 25     25
16. Mirosław Stasik
Michał Stasik
UKS "ORŁY" Zakopane   25   25

 

DEBEL KOBIET OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 13.11.2016 29.01.2017 26.03.2017 Best of 3
1. Dorota Hodurek
Dorota Gofroń
TKKF UKLEJNA Myślenice 51 51 51 153
2. Stefania Stefańczyk
Patrycja Makocka
AZS UEK Kraków 55   60 115
3. Elżbieta Janicka
Anna Sikorska
UKS "ORŁY" Zakopane 40 48   88
4. Bożena Sikora
Aleksandra Orawin
TKKF UKLEJNA Myślenice 40   48 88
5. Dominika Guzik
Patrycja Makocka
AZS AGH Kraków
AZS UEK Kraków
  60   60
6. Julia Jurek
Valeria Galicz
TKKF UKLEJNA Myślenice
AZS UEK Kraków
60     60
7. Katarzyna Szafraniec
Julia Jurek
TKKF UKLEJNA Myślenice   55   55
8. Katarzyna Szafraniec
Małgorzata Płachta
TKKF UKLEJNA Myślenice     55 55
9. Marta Tarchała
Klaudia Wiśniowska
UKS "ORŁY" Zakopane 48     48
10. Marta Tarchała
Monika Jaźwiec
UKS "ORŁY" Zakopane   40   40
11. Daria Kowalska
Agnieszka Wierzbowska
UKS "ORŁY" Zakopane 25     25