Grand Prix TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 2015/2016

KLASYFIKACJA GENERALNA - ZWYCIĘZCY

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET -34
1Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Jarosław Górski - Gorlice
2Mariusz Tochowicz - Tarnów
3Robert Borszcz - LABA Radzionków

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Wojciech Kasperek / Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

5 RUNDA

20 Marca 2016 - Niedziela Palmowa - nie tak rekordowa ale mimo wszystko zawitało do nas 44 zawodników z Kęt, Brzeska, Rzeszowa, Krakowa, Tarnowa, Gorlic, Opola, Wieliczki, Bolesławca oraz AZS UEK Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, UKS KSBad Kraków, LABA Radzionków, UJ Kraków i TKKF UKLEJNA MYŚLENICE.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Samer Fheed - UJ Kraków
3Dariusz Walas - Rzeszów

SINGIEL KOBIET -34
1Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET +35
1Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Jolanta Wyrwa - Kraków
3Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Robert Borszcz - LABA Radzionków

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Robert Borszcz - LABA Radzionków
2Jarosław Górski - Gorlice
3Mariusz Tochowicz - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Jakub Imielski / Bartosz Turski - AZS AGH Kraków
3Tomasz Morawik / Dariusz Walas - AZS AGH Kraków / Rzeszów

 
 
 

4 RUNDA

21 Lutego 2016 - W Stróży odbyła się IV Runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice. Zawitała do nas duża liczba prawie taka jak w pierwszej rundzie aż 63 zawodników. Dziękujemy wszystkim za przybycie i cierpliwość ponieważ turniej zakończył się o godz. 22:30. Mieliśmy paru zagranicznych zawodników dwóch Włochów i jednego Wietnamczyka. Zawitali do nas z takich miast jak: Tarnów, Rzeszów, Kraków, Opole, Brzesko, Jordanów, Kęty i Gorlice oraz z takich klubów jak: AZS AGH Kraków, MKS KSOS Kraków, LABA Radzionków, AZS UŚ Katowice, KS Wolant Jaworzno, Uks Korona Pabianice, AZS politechnika łódzka, AZS UEK Kraków, Città2Mari i TKKF UKLEJNA MYŚLENICE.

 

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Dariusz Walas - Rzeszów
3Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET -34
1Natalia Mróz - Uks korona Pabianice
2Stanisława Gruszczyńska - UKS KSBad Kraków
3Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Robert Borszcz - LABA Radzionków
2Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Maciej Pustelnik - Kęty

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Mariusz Tochowicz - Tarnów
2Michał Wieczorek - KS Wolant Jaworzno
3Zdzisław Kula - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Pyć / Łukasz Gajowniczek - AZS politechnika łódzka
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice


 
 
Grand Prix TKKF Myślenice 2015-2016 Runda 4 2016-02-21
 

RELACJA Z TURNIEJU Myślenice iTV

szczgółowe resultaty

3 RUNDA

21 Stycznia 2016 - W Stróży odbyła się III runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice. Tym razem podczas ferii zimowych w zawodach brało udział 36 zawodników. Zawitali do nas z takich miast jak: Tarnów, Gorlice, Jordanów, Kraków, Myślenice, Kęty i Opole. Oraz z takich klubów jak: AZS AGH Kraków, MKS KSOS Kraków, UKS KSBad Kraków, AZS UEK Kraków, LABA Radzionków i TKKF UKLEJNA Myślenice.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3Tomasz Morawik - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET -34
1Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2Patrycja Makocka - AZS UEK Kraków
3Stefania Stefańczyk - AZS UEK Kraków

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Jolanta Wyrwa - Kraków
3Monika Kurleto - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Andrzej Szawłowski - Opole
2Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Jarosław Górski - Gorlice
2Piotr Kłoda - Jordanów
3Zdzisław Kula - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Morawik / Tomasz Drożdżak - AZS AGH Kraków
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice




2 RUNDA

20 Grudnia 2015 - W Stróży odbyła się II runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice. Frekwencja dopisała, w zawodach brało udział 48 zawodników. Z takich miast jak: Chłopice, Tarnów, Gorlice, Brzesko, Jordanów, Kraków, Myślenice, Wieliczka, Kęty i Opole. Również z takich klubów jak: AZS AGH Kraków, MKS KSOS Kraków, UKS KSBad Kraków, AZS UEK Kraków, LABA Radzionków i TKKF UKLEJNA Myślenice.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3Przemysław Tomecki - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET -34
1Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Maciej Pustelnik - Kęty

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Jarosław Górski - Gorlice
2Mariusz Tochowicz - Tarnów
3Witold Maryniak - Kraków

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Małgorzata Majerska / Piotr Majerski - MKS KSOS Kraków

 
 
 

1 RUNDA

25 Październik 2015 - Bardzo udane rozpoczęcie nowego sezonu GP. W I rundzie wystartowała rekordowa liczba 64 zawodników z takich miejscowości jak: Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Kraków, Brzesko, Wieliczka, Bolesław, Rzeszów i Zakopane oraz z takich klubów jak AZS AGH Kraków, LABA Radzionków, UKS KSBad Kraków, MKS KSOS Kraków, UJ Kraków oraz TKKF UKLEJNA Myślenice.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET -34
1Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Dominika Góralczyk - LABA Radzionków

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Barbara Obłończyk - Nowy Sącz

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Zbigniew Porębski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Mariusz Tochowicz - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jakub Imielski / Bartosz Turski - AZS AGH Kraków

Szczegółowe rezultaty rundy 1 poszczególnych meczów - format PDF

FILMIKI Z MECZÓW

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 2015/2016

SINGIEL OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 60 60 60 240
2. Tomasz Urbanik AZS AGH Kraków 55 55 55 40   205
3. Tomasz Proszek TKKF UKLEJNA Myślenice 51 48 48 51   198
4. Tomasz Morawik AZS AGH Kraków   40 51 48 40 179
5. Przemysław Tomecki AZS AGH Kraków   51 40 40 40 171
6. Dariusz Walas Rzeszów 48     55 51 154
7. Mariusz Tochowicz Tarnów 40 40   40 25 145
8. Dominik Stachowski MKS KSOS Kraków 25 40   15 40 120
9. Witold Maryniak Kraków 40 25   15 25 105
10. Wiktoria Dudzic UKS KSBad Kraków 25 25 25   15 90
11. Samer Fheed UJ Kraków 25       55 80
12. Bartosz Turski AZS AGH Kraków 40       40 80
13. Filip Mamot LABA Radzionków 25   25 15   65
14. Maciej Pustelnik Kęty     40 25   65
15. Tomasz Lesiak MKS KSOS Kraków   40   15   55
16. Filip Imielski AZS AGH Kraków 40       15 55
17. Grzegorz Mac Rzeszów 15     25 15 55
18. Tomasz Śmietana Brzesko   25   15 15 55
19. Marek Tondera TKKF UKLEJNA Myślenice         48 48
20. Grzegorz Widła Brzesko   15   25 8 48
21. Wojciech Szczegielniak AZS UŚ Katowice       40   40
22. Jakub Imielski AZS AGH Kraków 15       15 30
23. Filip Bodziarczyk MKS KSOS Kraków     25     25
24. Tomasz Knopek Kraków   25       25
25. Maciej Nagły MKS KSOS Kraków       25   25
26. Tran Mingh Quang UKS Korona Pabianice       25   25
27. Marcin Wójtowicz Città2Mari       25   25
28. Michał Grzanka AZS UEK Kraków         25 25
29. Bartłomiej Musiał AZS UEK Kraków         25 25
30. Wojciech Mazur Wieliczka   15       15
31. Michał Naspiński Chłopice   15       15
32. Marcin Pulchny Myślenice   15       15
33. Piotr Wójtowicz Città2Mari       15   15
34. Jakub Probierz KS Wolant Jaworzno       15   15
35. Adam Fheed AZS AGH Kraków         15 15
36. Andrzej Nowiński AZS UEK Kraków         8 8

SINGIEL AMATOR
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Jarosław Górski Gorlice 60 60 60 15 55 235
2. Mariusz Tochowicz Tarnów 51 55   60 51 217
3. Robert Borszcz LABA Radzionków 55   40 40 60 195
4. Zdzisław Kula Tarnów 48 40 51 51   190
5. Witold Maryniak Kraków 40 51 25 40 40 171
6. Szymon Wyrwa Kraków 40 48 40 8 40 168
7. Piotr Kłoda Jordanów   40 55 25   120
8. Dominik Stachowski MKS KSOS Kraków 25 25   15 48 113
9. Grzegorz Mac Rzeszów 25     40 40 105
10. Tomasz Śmietana Brzesko 25 25   15 25 90
11. Filip Mamot LABA Radzionków 25   40 15   80
12. Grzegorz Widła Brzesko 25 25   15 15 80
13. Paweł Firek LABA Radzionków   25   15 25 65
14. Andrzej Poznański LABA Radzionków   15   8 40 63
15. Michał Wieczorek KS Wolant Jaworzno       55   55
16. Jakub Oleksy Kraków 15   40     55
17. Filip Bodziarczyk MKS KSOS Kraków   40 15     55
18. Monika Kurleto Kraków 15 25 15     55
19. Grzegorz Godzwon Rzeszów 25     15 15 55
20. Małgorzata Płachta TKKF UKLEJNA Myślenice 15 15   8 15 53
21. Dominik Kwinta UKS KSBad Kraków     48     48
22. Rafał Cegielski MKS KSOS Kraków 15 25   8   48
23. Jakub Probierz KS Wolant Jaworzno       48   48
24. Tadeusz Michalik Tarnów 25   15 8   48
25. Tomasz Lesiak MKS KSOS Kraków       40   40
26. Grzegorz Nowak Kraków 15 25       40
27. Krzysztof Wiśniowski Zakopane 40         40
28. Mateusz Kwinta UKS KSBad Kraków     25 15   40
29. Wojciech Galica Zakopane 40         40
30. Andrzej Szawłowski Opole     15 8 15 38
31. Zbigniew Szczerba Zakopane 25         25
32. Maciej Nagły MKS KSOS Kraków       25   25
33. Maciej Opaliński Jordanów     15 8   23
34. Marcin Pulchny Myślenice   15       15
35. Wojciech Mazur Wieliczka   15       15
36. Stanisław Stankiewicz Jordanów   15       15
37. Beata Piaskowy Nowy Sącz 15         15
38. Barbara Obłończyk Nowy Sącz 15         15
39. Michał Czech AZS Politechnika Łódzka       15   15
40. Robert Czupioł KS Wolant Jaworzno       15   15
41. Dominik Wiktor Kraków 15         15
42. Michał Naspiński Chłopice   15       15
43. Karolina Bułat AZS UEK Kraków         15 15
44. Gerard Hales AZS AGH Kraków 8         8
45. Łukasz Tendera AZS AGH Kraków 8         8
46. Agnieszka Skowrońska KS Wolant Jaworzno       8   8
47. Wojciech Nowak AZS Politechnika Łódzka       8   8
48. Marek Nagły MKS KSOS Kraków       8   8

 

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Jarosław Górski Gorlice 60 60 60 25 60 240
2. Robert Borszcz LABA Radzionków 55   55 60 51 221
3. Marek Tondera TKKF UKLEJNA Myślenice 51 55 51 55 55 216
4. Zdzisław Kula Tarnów 40 48 48 48   184
5. Maciej Pustelnik Kęty   51 40 51 40 182
6. Piotr Majerski MKS KSOS Kraków 15 40 25 40   120
7. Tadeusz Michalik Tarnów 40   40 25   105
8. Grzegorz Godzwon Rzeszów 25     40 25 90
9. Zdzisław Piekoszewski Bolesław 40       48 88
10. Mariusz Wójcik Kraków 48         48
11. Bogdan Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice 40         40
12. Jarosław Szłapa Kęty   40       40
13. Bartłomiej Musiał AZS UEK Kraków         40 40
14. Zbigniew Kacprzak Wieliczka         25 25
15. Zbigniew Szczerba Zakopane 25         25
16. Grzegorz Nowak Kraków   25       25
17. Artur Chrzan Wieliczka 15         15
18. Wojciech Mazur Wieliczka 15         15
19. Paweł Kubiak Kraków 15         15
20. Piotr Hodurek TKKF UKLEJNA Myślenice 15         15

 

SINGIEL KOBIET -34
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Wiktoria Dudzic UKS KSBad Kraków 60 60 60 40 60 240
2. Julia Jurek TKKF UKLEJNA Myślenice 55 55   51 55 216
3. Małgorzata Płachta TKKF UKLEJNA Myślenice 48 51   25 51 175
4. Patrycja Makocka AZS UEK Kraków   48 55 40   143
5. Stefania Stefańczyk AZS UEK Kraków   25 51 15 40 131
6. Aleksandra Pasieka TKKF UKLEJNA Myślenice 25   48 25 25 123
7. Karolina Bułat AZS UEK Kraków   25     48 73
8. Natalia Mróz UKS Korona Pabianice       60   60
9. Stanisława Gruszczyńska UKS KSBad Kraków       55   55
10. Dominika Góralczyk LABA Radzionków 51         51
11. Anna Czupioł KS Wolant Jaworzno       48   48
12. Klaudia Wiśniowska Zakopane 40         40
13. Marta Wysypoł LABA Radzionków 40         40
14. Veronika Podesvova UJ Kraków         40 40
15. Anna Sikorska Zakopane 25         25
16. Beata Piaskowy Nowy Sącz 25         25
17. Valeria Galich AZS UEK Kraków   25       25
18. Agnieszka Skowrońska KS Wolant Jaworzno       15   15

 

SINGIEL KOBIET +35
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Małgorzata Majerska MKS KSOS Kraków 60 60 60 60   240
2. Marta Jurek TKKF UKLEJNA Myślenice 55 55   55 60 225
3. Jolanta Wyrwa Kraków 48 51 55 51 55 212
4. Dorota Gofroń TKKF UKLEJNA Myślenice 40 40 48 48 51 187
5. Monika Kurleto Kraków 40 48 51     139
6. Barbara Obłończyk Nowy Sącz 51         51

 

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Maciej Kozieł TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 55 60 60 240
2. Andrzej Szawłowski Opole   55 60 55 55 225
3. Krzysztof Stalski TKKF UKLEJNA Myślenice 55 51 51 51 51 208
4. Piotr Gofroń TKKF UKLEJNA Myślenice 46 48 48 40 48 190
5. Zbigniew Porębski TKKF UKLEJNA Myślenice 51     48   99
6. Jacek Latkiewicz TKKF UKLEJNA Myślenice 48         48

 

GRA PODWÓJNA OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 25.10.2015 20.12.2015 24.01.2016 21.02.2016 20.03.2016 Best of 4
1. Tomasz Matoga
Przemysław Tomecki
TKKF UKLEJNA Myślenice
AZS AGH Kraków
  60 60 60 60 240
2. Marek Tondera
Tomasz Proszek
TKKF UKLEJNA Myślenice 55 55 51 51   212
3. Maciej Kozieł
Wojciech Kasperek
TKKF UKLEJNA Myślenice 40 48 48 15 40 176
4. Małgorzata Majerska
Piotr Majerski
MKS KSOS Kraków 25 51 25 40   141
5. Marta Jurek
Julia Jurek
TKKF UKLEJNA Myślenice 48 40   25 25 138
6. Jolanta Wyrwa
Szymon Wyrwa
Kraków 8 40 40 15 40 135
7. Jakub Imielski
Bartosz Turski
AZS AGH Kraków 51       55 106
8. Dorota Gofroń
Krzysztof Stalski
TKKF UKLEJNA Myślenice 15 40 15 15 25 95
9. Andrzej Poznański
Paweł Firek
LABA Radzionków   25   25 40 90
10. Filip Imielski
Zdzisław Piekoszewski
AZS AGH Kraków
Bolesław
25       48 73
11. Bogdan Matoga
Tomasz Matoga
TKKF UKLEJNA Myślenice 60         60
12. Stefania Stefańczyk
Patrycja Makocka
AZS UEK Kraków   25 25 8   58
13. Tomasz Pyć
Łukasz Gajowniczek
AZS Politechnika Łódzka       55   55
14. Tomasz Morawik
Tomasz Drożdżak
AZS AGH Kraków     55     55
15. Dariusz Walas
Tomasz Morawik
Rzeszów
AZS AGH Kraków
        51 51
16. Piotr Wójtowicz
Marcin Wójtowicz
Città2Mari       48   48
17. Piotr Hodurek
Konrad Kasperek
TKKF UKLEJNA Myślenice 25 15       40
18. Wojciech Szczegielniak
Michał Wieczorek
KS Wolant Jaworzno
AZS Politechnika Łódzka
      40   40
19. Natalia Mróz
Tran Mingh Quang
UKS Korona Pabianice       40   40
20. Robert Czupioł
Anna Czupoł
KS Wolant Jaworzno       40   40
21. Michał Żak
Witold Maryniak
Kraków     40     40
22. Mariusz Wójcik
Matthias Kurowski
Kraków 40         40
23. Maciej Pustelnik
Jarosław Szłapa
Kęty   40       40
24. Veronika Podesvova
Samer Fheed
UJ Kraków         40 40
25. Piotr Kłoda
Maciej Opaliński
Jordanów     15 15   30
26. Stefania Stefańczyk
Michał Grzanka
AZS UEK Kraków         25 25
27. Patrycja Makocka
Andrzej Nowiński
AZS UEK Kraków         25 25
28. Jakub Oleksy
Grzegorz Nowak
Kraków 25         25
29. Paweł Kubiak
Dominik Wiktor
Kraków 25         25
30. Dominika Góralczyk
Marta Wysypoł
LABA Radzionków 25         25
31. Tomasz Urbanik
Jakub Oleksy
AZS AGH Kraków
Kraków
    25     25
32. Karolina Bułat
Valeria Galich
AZS UEK Kraków   15       15
33. Piotr Kłoda
Stanisław Stankiewicz
Jordanów   15       15
34. Dominik Kwinta
Mateusz Kwinta
UKS KSBad Kraków     15     15
35. Wojciech Mazur
Artur Chrzan
Wieliczka 15         15
36. Gerard Hales
Łukasz Tendera
AZS AGH Kraków 15         15
37. Krzysztof Wiśniowski
Klaudia Wiśniowska
Zakopane 15         15
38. Anna Sikorska
Wojciech Galica
Zakopane 15         15
39. Bolesław Kasperek
Bartłomiej Jurek
TKKF UKLEJNA Myślenice 15         15
40. Wiktoria Dudzic
Stanisława Gruszczyńska
UKS KSBad Kraków       15   15