Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice 2014/2015 wyniki

1 RUNDA

 
 
SINGIEL OPEN Gr.1
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Tomasz Matoga - Myślenice  x 15:5
15:10
15:3
15:2
1
2 Michał Grzanka - Kraków 5:15
10:15
 x 15:13
15:8
2
3 Marcin Kobiałka - Kraków 3:15
2:15
13:15
8:15
 x 3
 
 
SINGIEL OPEN Gr.2
Lp Zawodnik 1 2 3 4 Miejsce
1 Tomasz Proszek - Myślenice  x 15:3
15:8
15:4
16:14
15:7
15:7
1
2 Tomasz Knopek - Kraków 3:15
8:15
 x 15:10
15:13
15:5
15:8
2
3 Zdzisław Kula - Tarnów 4:15
14:16
10:15
13:15
x 15:8
15:13
3
4 Maciej Nagły - Kraków 7:15
7:15
5:15
8:15
8:15
13:15
x 4
 
 
SINGIEL OPEN FAZA PUCHAROWA
Tomasz Matoga  Tomasz Matoga
21:9  21:4
1 miejsce
Tomasz Matoga
21:11  21:13

3 miejsce
Tomasz Knopek
21:16  21:15
Tomasz Knopek
Michał Grzanka Tomasz Proszek
21:7  21:8
Tomasz Proszek
 
 
 
SINGIEL KOBIET DO 34 lat
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Gosia Płachta - Myślenice x 15:7
15:10
8:15
11:15
2
2 Julia Jurek - Myślenice 7:15
10:15
 x 6:15
2:15
3
3 Weronika Nowak - Kraków 15:8
15:11
15:6
15:2
 x 1
 
 
 
SINGIEL KOBIET OD 35 lat
  Zawodnik 1 2 3 4 5 Miejsce
1 Marta Jurek - Myślenice x 15:2
15:8
15:2
15:1
15:0
15:1
15:0
15:2
1
2 Barbara Obłończyk - Nowy Sącz 2:15
8:15
 x 15:3
15:9
15:1
15:0
15:4
15:1
2
3 Dorota Gofroń - Myślenice 2:15
1:15
3:15
9:15
 x 15:3
15:7
15:11
15:10
3
4 Bogusława Matoga - Myślenice 0:15
1:15
1:15
0:15
3:15
7:15
 x 11:15
11:15
5
5 Iwona Solarz - Nowy Sącz 0:15
2:15
4:15
1:15
11:15
10:15
15:11
15:11
x 4
 
 
 
SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
  Zawodnik 1 2 3 4 5 Miejsce
1 Jarosław Górski - Gorlice  x 21:16
14:21
12:21
15:10
15:8
15:8
15:11
2:0 2
2 Marek Tondera - Myślenice 16:21
21:14
21:12
 x 15:11
15:13
15:11
15:7
15:4
15:4
1
3 Bogdan Matoga - Myślenice 10:15
8:15
11:15
13:15
 x 15:11
13:15
15:7
2:0 3
4 Mariusz Masztafiak - Gorlice 8:15
11:15
11:15
7:15
11:15
15:13
7:15
 x 15:9
15:13
4
5 Tadeusz Michalik - Tarnów 0:2 4:15
4:15
0:2 9:15
13:15
x 5
 
 
SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Maciej Kozieł - Myślenice  x 15:3
15:6
15:10
15:4
1
2 Piotr Gofroń - Myślenice 3:15
6:15
 x 6:15
8:15
3
3 Krzysztof Stalski - Myślenice 10:15
4:15
15:6
15:8
x 2
 
 
 
SINGIEL AMATOR Gr.1
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Tadeusz Michalik - Tarnów  x 15:11
9:15
8:15
15:4
15:12
2
2 Paweł Firek - Katowice 11:15
15:9
15:8
 x 11:15
15:4
15:9
1
3 Paweł Kubiak - Kraków 4:15
12:15
15:11
4:15
9:15
x 3
SINGIEL AMATOR Gr.2
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Zdzisław Kula - Tarnów  x 15:11
13:15
14:16
15:8
15:8
2
2 Witold Maryniak - Kraków 11:15
15:13
16:14
 x 15:7
15:7
1
3 Gosia Płachta - Myślenice 8:15
8:15
7:15
7:15
x 3
SINGIEL AMATOR Gr.3
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Dominik Stachowski - Kraków  x 15:5
15:9
15:3
15:5
1
2 Bolesław Kasperek - Myślenice 5:15
9:15
x 15:4
8:15
11:15
3
3 Julia Jurek - Myślenice 3:15
5:15
4:15
15:8
15:11
 x 2
SINGIEL AMATOR Gr.4
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Dominik Wiktor - Kraków  x 15:3
15:11
15:5
15:8
1
2 Filip Bodziarczyk - Kraków 11:15
3:15
 x 15:13
15:11
2
3 Kacper Szymski - Myślenice 5:15
8:15
13:15
11:15
x 3
SINGIEL AMATOR Gr.5
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Andrzej Poznański - Katowice  x 19:17
15:8
13:15
15:9
15:17
2
2 Bartosz Szczepara - Kraków 17:19
8:15
 x 8:15
9:15
3
3 Mariusz Wójcik - Kraków 15:13
9:15
17:15
15:8
15:9
x 1
SINGIEL AMATOR Gr.6
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Wojciech Kasperek - Myślenice  x 10:15
15:9
15:13
15:10
14:16
15:8
1
2 Marek Nagły - Kraków 15:10
9:15
13:15
x 15:8
15:9
2
3 Mikołaj Kasperek - Myślenice 10:15
16:14
8:15
8:15
9:15
x 3
 
 
 
SINGIEL AMATOR FAZA PUCHAROWA 
bey Paweł Firek Paweł Firek
15:9  11:15  15:9
Andrzej Poznański 
15:7  11:15   15:11 

1 miejsce
Zdzisław Kula
18:16  15:11

 


3 miejsce
Paweł Firek
21:11  21:13

Dominik Stachowski Dominik Stachowski
15:6  15:13
Marek Nagły
bey Witold Maryniak Andrzej Poznański
15:13  15:11
Andrzej Poznański Andrzej Poznański
15:11  12:15  15:7
Filip Bodziarczyk
Julia Jurek Zdzisław Kula
2:0
Zdzisław Kula
15:12  15:6
Zdzisław Kula 
15:9  15:10 
Zdzisław Kula
bey Mariusz Wójcik
Tadeusz Michalik Dominik Wiktor
14:16  15:13  15:9
Wojciech Kasperek
15:12   15:10
Dominik Wiktor
bey Wojciech Kasperek
 
 
 
GRA PODWÓJNA OPEN Gr.1
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Tomasz Matoga - Myślenice
Bogdan Matoga - Myślenice
x 15:2
15:7
15:6
15:3
1
2 Barbara Obłończyk - Nowy Sącz
Iwona Solarz - Nowy Sącz
2:15
7:15
 x 8:15
9:15
3
3 Paweł Kubiak - Kraków
Marek Nagły - Kraków
6:15
3:15
15:8
15:9
x 2
GRA PODWÓJNA OPEN Gr.2
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Jarosław Górski - Gorlice
Mariusz Masztafiak - Gorlice
 x 15:6
15:6
15:9
15:2
1
2 Kacper Szymski - Myślenice
Mikołaj Kasperek - Myślenice
6:15
6:15
x 10:15
10:15
3
3 Jakub Moroawski - Kraków
Mariusz Wójcik - Kraków
9:15
2:15
15:10
15:10
x 2
GRA PODWÓJNA OPEN Gr.3
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Dominik Wiktor - Kraków
Bartosz Szczepara - Kraków
 x 16:14
5:15
14:16
15:13
9:15
7:15
3
2 Paweł Firek - Katowice
Andrzej Poznański - Katowice
14:16
15:5
16:14
x 16:18
15:9
11:15
2
3 Marta Jurek - Myślenice
Maciej Kozieł - Myślenice
13:15
15:9
15:7
18:16
9:15
15:11
x 1
GRA PODWÓJNA OPEN Gr.4
Lp Zawodnik 1 2 3 Miejsce
1 Marek Tondera - Myślenice
Tomasz Proszek - Myślenice
 x 15:8
15:7
15:7
15:7
1
2 Weronika Nowak - Kraków
Dominik Stachowski - Kraków
8:15
7:15
x 12:15
15:9
16:14
2
3 Marcin Kobiałka - Kraków
Maciej Nagły - Kraków
7:15
7:15
15:12
9:15
14:16
x 3
 
 
GRA PODWÓJNA OPEN FAZA PUCHAROWA
Tomasz Matoga
Bogdan Matoga
Tomasz Matoga
Bogdan Matoga
21:12    21:10
Tomasz Matoga
Bogdan Matoga
21:6   21:9

1 miejsce
Marek Tondera
Tomasz Proszek
21:19  21:19

 


3 miejsce
Jarosław Górski
Mariusz Masztafiak
15:8  15:11

Weronika Nowak
Dominik Stachowski
Jakub Morawski
Mariusz Wójcik
Marta Jurek
Maciej Kozieł
15:12   12:15   17:15
Marta Jurek
Maciej Kozieł
Jarosław Górski
Mariusz Masztafiak
Jarosław Górski
Mariusz Masztafiak
21:11  21:13
Marek Tondera
Tomasz Proszek
21:11   21:15
Paweł Firek
Andrzej Poznański
Paweł Kubiak
Marek Nagły
Marek Tondera
Tomasz Proszek
21:8  21:8
Marek Tondera
Tomasz Proszek