Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice 2014/2015

Cykl turniejów Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w badmintonie 2014/2015 sponsorowanych przez TKKF "Uklejna" Myślenice.  Turnieje odbywają się w Hali sportowej w Stróży przy gimnazjum nr. 2. Więcej szczegółów w Regulaminie Turnieju. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom bez ,których odbycie się tego turnieju nie byłoby możliwe.

Jeśli masz uwagi/komentarz/pomysł dotyczące turnieju prosimy podpisanego emaila kierować na mkslipka małpa gmail.

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015

 

KLASYFIKACJA GENERALNA - ZWYCIĘZCY

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Tomasz Morawik - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
1Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Gosia Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Weronika Nowak - MKS KSOS Kraków

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
1Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jarosław Górski - Gorlice

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Piotr Gofroń - Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Zdzisław Kula - Tarnów
2Dominik Stachowski - MKS KSOS Kraków
3Witold Maryniak - Kraków

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Marta Jurek / Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

4 RUNDA

29 Marca 2015 - Niedziela Palmowa - no i zrobił się turniej międzynarodowy - dzisiaj zawitała do nas czeska grupa z Českýego Těšína i Stonavy a także przyjechali do nas z Opola, Tarnowa, Krakowa i Myślenic.


Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Tomasz Morawik - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
1Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Gosia Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Monika Wytrzensová - Český Těšín

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - Myślenice - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

 

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Petr Rzeplinski - Český Těšín
2Zdzisław Kula - Tarnów
3Dominik Stachowski - MKS KSOS Kraków

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Marta Jurek / Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

Szczegółowe rezultaty rundy 4 poszczególnych meczów znajdziesz w tym pliku PDF lub online w google docs

 
Badminton Grand Pirx TKKF Myślenice 2014/2015 Runda3 2015.3.29
 

 

3 RUNDA

22 Luty 2015 - Nowy Rok przywitał nowych zawodników w kolejnej to już rundzie uczestniczyło 27 zawodników, którzy przybyli do nas z takich miejscowości jak: Zabrze, Bytom, Tarnów, Kielce, Opole, Gorlice, Kraków oraz Myślenice.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Michał Stebnicki - Kielce
2Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
1Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Zuzanna Świerczyńska - TKKF UKLEJNA Myślenice
3-----------------------------------

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - Myślenice - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Robert Borszcz - Zabrze
2Zdzisław Kula - Tarnów
3Dominik Stachowski - MKS KSOS Kraków

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Michał Stebnicki / Andrzej Kołodziej - Kielce / Bytom
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

Szczegółowe rezultaty rundy 3 poszczególnych meczów znajdziesz w tym pliku PDF lub online w google docs

 
Badminton Grand Pirx TKKF Myślenice 2014/2015 Runda3 2015.2.22
 

 

2 RUNDA

21 Grudnia 2014 - Zawitała do nas przed świętami rekordowa liczba uczestników, w drugiej rundzie turnieju w szranki zawodów stanęło 56 zawodników. Przyjechali do nas z takich miejscowości jak: Bytom, Zabrze, Katowice, Zakopane, Jordanów, Tarnów, Morawica, Kraków, Skawina, Stojowice, Poręba oraz Myślenice. Dziękujemy Aleksandrowi Kamińskiemu za prowadzenie turnieju.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Przemysław Tomecki - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
1Gosia Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Magda Horabik - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Klaudia Wiśniowska - Zakopane

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - Myślenice - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Joanna Kwinta - UKS KSBad Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
1Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Tadeusz Michalik - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Kowalski - Morawica
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Robert Borszcz - Zabrze
2Dominik Stachowski - MKS KSOS Kraków
3Zdzisław Kula - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Jakub Firlus / Tomasz Koryl - Katowice / Kraków
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

Szczegółowe rezultaty rundy 2 poszczególnych meczów znajdziesz w tym pliku PDF lub online w google docs

 
Badminon Grand Prix TKKF Myślenice 2014/15 Runda 2
 

1 RUNDA

19 październik 2014 - Udane rozpoczęcie nowego sezonu badmintonowego. Wystartowało 38 zawodników z takich miejscowości jak: Katowice, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Kraków i Myślenice.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Tomasz Proszek - Myślenice
3Tomasz Knopek - Kraków

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
1Weronika Nowak - Kraków
2Gosia Płachta - Myślenice
3Julia Jurek - Myślenice

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
1Marta Jurek - Myślenice
2Barbara Obłończyk - Nowy Sącz
3Dorota Gofroń - Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
1Marek Tondera - Myślenice
2Jarosław Górski - Gorlice
3Bogdan Matoga - Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
1Maciej Kozieł - Myślenice
2Krzysztof Stalski - Myślenice
3Piotr Gofroń - Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Zdzisław Kula - Tarnów
2Andrzej Poznański - Katowice
3Paweł Firek - Katowice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Proszek / Marek Tondera - Myślenice
2Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
3Jarosław Górski / Mariusz Masztafiak - Gorlice

 Szczegółowe rezultaty poszczególnych meczów znajdują się na stronie wyniki turnieju.

Badminon Grand Prix TKKF Myślenice 2014/15 Runda 1

 

 

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

SINGIEL OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015  punkty
1. Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 55 60 180
2. Tomasz Proszek TKKF UKLEJNA Myślenice 55 55 51 55 165
3. Tomasz Morawik AZS AGH Kraków   42 46 51 139
4. Zdzisław Kula Tarnów 44 44 48 46 138
5. Witold Maryniak Kraków     44 40 84
6. Marcin Kobiałka MKS KSOS Kraków 46 33     79
7. Maciej Nagły MKS KSOS Kraków 42 35     77
8. Michał Stebnicki Kielce     60   60
9. Tomasz Knopek Kraków 51       51
10. Przemysław Tomecki AZS AGH Kraków   51     51
11. Bogdan Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice       48 48
12. Tomasz Koryl Kraków   48     48
13. Michał Grzanka Kraków 48       48
14. Adam Krok Kraków   46     46
15. Marek Tondera TKKF UKLEJNA Myślenice       44 44
16. Grzegorz Nowak Kraków       42 42
17. Robert Borszcz Zabrze     42   42
18. Jakub Firlus Katowice   40     40
19. Dominik Wiktor Kraków     40   40
20. Filip Kuranda Morawica   37     37
21. Wojciech Kopkowicz Skawina   31     31

 

SINGIEL AMATOR
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015  punkty
1. Zdzisław Kula Tarnów 60 51 55 55 170
2. Dominik Stachowski MKS KSOS Kraków 42 55 51 51 157
3. Witold Maryniak Kraków 44 42 46 40 132
4. Dominik Wiktor Kraków 40   44 37 121
5. Robert Borszcz Zabrze   60 60   120
6. Wojciech Kasperek TKKF UKLEJNA Myślenice 48 28 42   118
7. Szymon Wyrwa Kraków   15 48 48 111
8. Filip Bodziarczyk MKS KSOS Kraków 35 40   35 110
9. Paweł Firek Katowice 51 44     95
10. Piotr Majerski MKS KSOS Kraków   48 37   85
11. Andrzej Poznański Katowice 55 29     84
12. Bartosz Szczepara Kraków 28     46 74
13. Gosia Płachta TKKF UKLEJNA Myślenice 29 15   28 72
14. Kacper Szymski TKKF UKLEJNA Myślenice 15 26 31   72
15. Marek Nagły LOTKA 1 Raciborowice  33 37     70
16. Julia Jurek TKKF UKLEJNA Myślenice 37     31 68
17. Tadeusz Michalik Tarnów 31 35     66
18. Andrzej Szawłowski Opole     33 33 66
19. Petr Rzeplinski Český Těšín       60 60
20. Mariusz Wójcik LOTKA 1 Raciborowice  46       46
21. Paweł Gansiniec Bytom   46     46
22. Grzegorz Nowak Kraków       44 44
23. Petr Tobolák Český Těšín       42 42
24. Weronika Nowak MKS KSOS Kraków     40   40
25. Monika Kurleto Kraków     35   35
26. Tomasz Hołowczak Jordanów   33     33
27. Krzysztof Wiśniowski Zakopane   31     31
28. Łukasz Spytek TKKF UKLEJNA Myślenice       29 29
29. Paweł Kubiak LOTKA 1 Raciborowice  27       27
30. Zbigniew Szczerba Zakopane   27     27
31. Mikołaj Kasperek TKKF UKLEJNA Myślenice 26       26
32. Bolesław Kasperek TKKF UKLEJNA Myślenice 15       15
33. Bartłomiej Szczerba Zakopane   15     15
34. Jakub Oleksy  Kraków   15     15
35. Stanisław Stankiewicz Jordanów   15     15
36. Piotr Malina Poręba   15     15
37. Tomasz Lesiak MKS KSOS Kraków   15     15
38. Wojciech Kopkowicz Skawina   15     15
39. Radosław Budzowski TKKF UKLEJNA Myślenice   8     8
40. Krzysztof Para Zakopane   8     8
41. Adrian Wiśniowski Zakopane   8     8

 

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015 punkty
1. Julia Jurek  TKKF UKLEJNA Myślenice 51   60 60 171
2. Gosia Płachta TKKF UKLEJNA Myślenice 55 60   55 170
3. Weronika Nowak MKS KSOS Kraków 60       60
4. Magda Horabik TKKF UKLEJNA Myślenice   55     55
5. Zuzanna Świerczyńska TKKF UKLEJNA Myślenice     55   55
6. Klaudia Wiśniowska Zakopane   51     51
7. Monika Wytrzensová  Český Těšín       51 51

 

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015 punkty
1. Małgorzata Majerska MKS KSOS Kraków   60 60 60 180
2. Marta Jurek TKKF UKLEJNA Myślenice 60 55 55 55 170
3. Jolanta Wyrwa Kraków   48 51 51 150
4. Dorota Gofroń Myślenice 51 42   44 137
5. Monika Kurleto Kraków   44 48   92
6. Bogusława Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice 46     46 92
7. Barbara Obłończyk Nowy Sącz 55       55
8. Joanna Kwinta UKS KSBad Kraków   51     51
9. Iwona Solarz Nowy Sącz 48       48
10. Tereza Buglová Stonava       48 48
11. Joanna Kamińska Myślenice   46     46
12. Anna Kuranda Morawica   40     40
13. Małgorzata Papież-Para Zakopane   37     37

 

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015  punkty
1. Marek Tondera TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 55   175
2. Bogdan Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice 51 55 51   157
3. Jarosław Górski Gorlice 55   60   115
4. Tadeusz Michalik Tarnów 46 51     97
5. Mariusz Masztafiak Gorlice 48       48
6. Zygmunt Kuranda Morawica   48     48
7. Andrzej Kołodziej Bytom     48   48
8. Piotr Malina Poręba   46     46

 

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015  punkty
1. Maciej Kozieł TKKF UKLEJNA Myślenice 60 60 60 60 180
2. Krzysztof Stalski TKKF UKLEJNA Myślenice 55 51 51 51 157
3. Piotr Gofroń Myślenice 51 48   48 147
4. Andrzej Szawłowski Opole     55 55 110
5. Andrzej Kowalski Morawica   55     55

 

GRA PODWÓJNA OPEN
miejsce Zawodnik Miejscowość/Klub 19.10.2014 21.12.2014 22.02.2015 29.03.2015  punkty
1. Tomasz Matoga
Bogdan Matoga
TKKF UKLEJNA Myślenice 55 60 60 60 180
2. Tomasz Proszek
Marek Tondera
TKKF UKLEJNA Myślenice 60 51 51 55 166
3. Maciej Kozieł
Marta Jurek
TKKF UKLEJNA Myślenice 48 44 48 51 147
4. Jolanta Wyrwa
Szymon Wyrwa
Kraków   42 46 44 132
5. Weronika Nowak
Dominik Stachowski
MKS KSOS Kraków 44   42   86
6. Piotr Majerski
Małgorzata Majerska
MKS KSOS Kraków   40 44   84
7. Paweł Firek
Andrzej Poznański
Katowice 42 33     75
8. Dominik Wiktor
Bartosz Szczepara
Kraków 31     42 73
9. Jakub Firlus
Tomasz Koryl
Katowice
Kraków
  55     55
10. Michał Stebnicki
Andrzej Kołodziej
Kielce
Bytom
    55   55
11. Marcin Kobiałka
Maciej Nagły
MKS KSOS Kraków 37 15     52
12. Jarosław Górski
Mariusz Masztafiak
Gorlice 51       51
13. Stanisław Stankiewicz
Tomasz Hołowczak
Jordanów   48     48
14. Dominik Stachowski
Małgorzata Majerska
MKS KSOS Kraków       48 48
15. Paweł Kubiak
Marek Nagły
LOTKA 1 Raciborowice  46       46
16. Tomasz Morawik
Przemysław Tomecki
AZS AGH Kraków   46     46
17. Petr Tobolák
Petr Rzeplinski
Český Těšín       46 46
18. Jakub Morawski
Mariusz Wójcik
LOTKA 1 Raciborowice  40       40
19. Tereza Buglová
Monika Wytrzensová 
Stonava
Český Těšín
      40 40
20. Adam Krok
Witold Maryniak
Kraków   37     37
21. Barbara Obłończyk
Jwona Solarz
Nowy Sącz 35       35
22. Dominik Stachowski
Tomasz Lesiak
MKS KSOS Kraków   35     35
23. Kacper Szymski
Mikołaj Kasperek
TKKF UKLEJNA Myślenice 33       33
24. Jakub Oleksy
Marek Nagły
Kraków   31     31
25. Zygmunt Kuranda
Filip Kuranda
Morawica   29     29
26. Joanna Kwinta
Dominik Kwinta
UKS KSBad Kraków   28     28
27. Paweł Gansiniec
Robert Borszcz
Bytom
Zabrze
  27     27
28. Adrian Wiśniowski
Klaudia Wiśniowska
Zakopane   26     26
29. Zbigniew Szczerba
Krzysztof Wiśniowski
Zakopane   15     15
30. Anna Kuranda
Andrzej Kowalski
Morawica   15     15