Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice 2013/2014

Cykl turniejów Grand Prix Myślenic w badmintonie 2013/2014 sponsorowanych przez TKKF "Uklejna" Myślenice rozpoczęty. Turnieje odbywają się w Hali sportowej w Stróży przy gimnazjum nr. 2. Więcej szczegółów w Regulaminie Turnieju. Do głównego sponsora Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Uklejna Myślenice dołączyli - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu, Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom bez ,których odbycie się tego turnieju nie byłoby możliwe.


Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014

Zapraszamy do obejrzenia fotek na stronie galeri turnieju

 

KLASYFIKACJA GENERALNA - ZWYCIĘZCY

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Tomasz Proszek - Myślenice
3Mariusz Tochowicz - Tarnów

SINGIEL KOBIET
1Marta Jurek - Myślenice
2Barbara Obłończyk - Nowy Sącz
3Joanna Kwinta - Kraków

SINGIEL AMATORZY
1Mariusz Tochowicz - Tarnów
2Tadeusz Michalik - Tarnów
3Wojciech Kasperek - Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - Myślenice
3Bogdan Matoga - Myślenice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
2Jarosław Górski / Mariusz Masztafiak - Gorlice
3Piotr Hodurek / Jakub Hodurek - Myślenice


MŁODZICZKI U13
1Julia Jurek - Myślenice
2Emilka Tondera - Myślenice
3Monika Wieczorek - Kraków

MŁODZICY U13
1Kacper Szymski - Myślenice
2Jan Kasperek - Myślenice
3Dominik Kwinta - Kraków

JUNIORKI U16
1Gosia Płachta - Myślenice
2Magda Horabik - Myślenice
3Magda Kuchta - Kraków

JUNIORZY U16
1Jakub Hodurek - Myślenice
2Tomasz Lesiak - Kraków
3Krzysztof Gracz - Stróża

Runda 5

15 czerwiec 2014 - zakończenie całego cyklu Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice w badmintonie V rundą ,,Otwarte Mistrzostwa Myślenic''.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Tomasz Proszek - Myślenice
3Tomasz Morawik - Kraków

SINGIEL KOBIET
1Marta Jurek - Myślenice
2Joanna Kwinta - Kraków
3Barbara Obłończyk - Nowy Sącz

SINGIEL AMATORZY
1Mariusz Tochowicz - Tarnów
2Tadeusz Michalik - Tarnów
3Zdzisław Kula - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - Myślenice
3Bogdan Matoga - Myślenice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
2Tomasz Urbanik / Jarosław Górski - Gorlice
3Tomasz Morawik / Tomasz Drożdżak - Kraków

MŁODZICZKI U13
1Julia Jurek - Myślenice
2Emilka Tondera - Myślenice
3------------------------------------

MŁODZICY U13
1Dominik Kwinta - Kraków
2Kacper Szymski - Myślenice
3Mikołaj Kasperek - Myślenice

JUNIORKI U16
1Gosia Płachta - Myślenice
2Magda Horabik - Myślenice
3------------------------------------

JUNIORZY U16
1Jakub Hodurek - Myślenice
2Tomasz Lesiak - Kraków
3Krzysztof Gracz - Stróża

 
Szczegółowe rezultaty poszczególnych meczów znajdują się na stronie wyniki turnieju - 5ta runda.
 
 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z turnieju na stronie Myślenickiej iTV
 
 
 

Runda 4

29-30 Marzec 2014 - 4-ta runda Grand Prix ,,O Puchar Prezesa'' TKKF Uklejna Myślenice w badmintonie 2013/2014 za nami. W sobotę 29 Marca walczyli Młodzicy i Juniorzy wystartowało 16 zawodników. Natomiast w Niedziele w szranki stanęli dorośli wystartowało 30 zawodników z takich miejscowości jak: Tarnów, Gorlice, Kraków, Nowy Sącz i Myślenice. Fotografem turnieju niedzielnego była Magda.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Michał Grzanka - Kraków
3 Tomasz Proszek - Myślenice

SINGIEL KOBIET
1Marta Jurek - Myślenice
2Barbara Obłończyk - Nowy Sącz
3Joanna Kwinta - Kraków

SINGIEL AMATORZY
1 Tadeusz Michalik - Tarnów
2Wojciech Kasperek - Myślenice
3 Dominik Stachowski - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - Myślenice
3Bogdan Matoga - Myślenice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
2Jarosław Górski / Mariusz Masztafiak - Gorlice
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - Myślenice

 

MŁODZICZKI U13
1Julia Jurek - Myślenice
2Monika Wieczorek - Kraków
3Emilka Tondera - Myślenice

MŁODZICY U13
1Kacper Szymski - Myślenice
2Jan Kasperek - Myślenice
3Dominik Kwinta - Kraków

JUNIORKI U16
1Magda Kuchta - Kraków
2Gosia Płachta - Myślenice
3Magda Horabik - Myślenice

JUNIORZY U16
1Jakub Hodurek - Myślenice
2Tomasz Lesiak - Kraków
3Filip Bodziarczyk - Kraków

Szczegółowe rezultaty poszczególnych meczów znajdują się na stronie wyniki turnieju - 4ta runda.

 

Runda 3

8-9 luty 2014 - 3-cia runda Grand Prix Myślenic w badmintonie 2013/2014. W sobotę 8 lutego walczyły dzieci. Niestety frekwencja niedopisała, dzieciaków było jak pstrągów w Rabie. Brakowało tu Julki (nawet z pomidorem pod ręką), Gośki (nawet z jojczeniem), Gruszczyńskich i duetu "Ninja" Nagły. Chyba turniej we ferie to niezbyt dobry pomysł, a może po prostu zbieg okoliczności ? Szczególnie dziękuje za przybycie gościom z daleka, Ewelinie, Dominikowi i Tomkowi. Natomiast w Niedziele w szranki stanęli dorośli wystartowało 32 zawodników z takich miejscowości jak: Tarnów, Gorlice, Kraków i Myślenice. Serdecznie dziekujemy Aleksandrowi Kamińskiemu za prowadzenie turnieju. Nadwornym fotografem rundy była Magda.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Tomasz Proszek - Myślenice
3 Tomasz Knopek - Kraków

SINGIEL KOBIET
1Marta Jurek - Myślenice
2Joanna Kwinta - Kraków
3Marta Ostafin - Myślenice

SINGIEL AMATORZY
1 Adam Krok - Kraków
2Wojciech Kasperek - Myślenice
3 Dominik Wiktor - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
1Jarosław Górski - Gorlice
2Bogdan Matoga - Myślenice
3Marek Tondera - Myślenice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
2Tomasz Drożdżak / Krzysztof Biela - Kraków
3Tomasz Proszek / Tomasz Knopek - Myślenice/Kraków

 

MŁODZICZKI U13
1----------------------------
2----------------------------
3----------------------------

MŁODZICY U13
1Kacper Szymski - Myślenice
2Dominik Kwinta - Kraków
3Mikołaj Kasperek - Myślenice

JUNIORKI U16
1Ewelina Pryga - Kraków
2Magda Horabik - Myślenice
3----------------------------

JUNIORZY U16
1Jakub Hodurek - Myślenice
2Tomasz Lesiak - Kraków
3Krzysztof Gracz - Stróża

Szczegółowe rezultaty poszczególnych meczów znajdują się na stronie wyniki turnieju - 3cia runda.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z turnieju na stronie Myślenickiej iTV

 

 

Runda 2

28-29 grudnia 2013 - 2-ga runda Grand Prix Myślenic w badmintonie 2013/2014.W zawodach wystartowało 50 zawodników z Krakowa, Tarnowa, Gorlic, Nowego Sącza, Katowic, Bytomia, Radzionkowa, Myślenic i Stróży.Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne rundy.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Mariusz Tochowicz - Tarnów
3 Michał Grzanka - Kraków

SINGIEL KOBIET
1Marta Jurek - Myślenice
2Barbara Obłończyk - Nowy Sącz
3Marta Ostafin - Myślenice

SINGIEL AMATORZY
1 Sebastian Weron - Gorlice
2Mariusz Tochowicz - Tarnów
3 Andrzej Poznański - Katowice

SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
1Jarosław Górski - Gorlice
2Marek Tondera - Myślenice
3Bogdan Matoga - Myślenice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
2Jarosław Górski / Mariusz Masztafiak - Gorlice
3Paweł Moździeż / Sebastian Weron - Gorlice

 

MŁODZICZKI U13
1Julia Jurek - Myślenice
2----------------------------
3----------------------------

MŁODZICY U13
1Jan Kasperek - Myślenice
2Kacper Szymski - Myślenice
3Mikołaj Kasperek - Myślenice

JUNIORKI U16
1Magdalena Kuchta - Kraków
2Gosia Płachta - Myślenice
3Magda Horabik - Myślenice

JUNIORZY U16
1Jakub Hodurek - Myślenice
2Tomasz Lesiak - Kraków
3Krzysztof Gracz - Stróża

Szczegółowe rezultaty poszczególnych meczów znajdują się na stronie wyniki turnieju - 2ga runda.

Runda 1

12-13 października 2013 - 1-sza runda Grand Prix Myślenic w badmintonie 2013/2014 za nami. W sobote 12 października bój stoczyły podstawówki i gimnazja a w niedzilę 13 pażdziernika w szranki przy siatce stanęli dorośli. Wielkie dzięki koledze Olkowi Kamińskiemu za operacyjne prowadzenie turnieju. Fotki na turnieju pstrykała Julka. Jeśli ktoś wyszedł z krzywymi nogami albo zamkniętymi oczami to trzeba się zastanowić jak się podpadło Julce, krzywe spojrzenie rzucone fotografowi ? Brak zrozumienia jak ciężka i wymagająca jest praca fotografa ? a wystarczyłby mały batonik aby sobie zaskarbić wdzięczność i zdjęcia by wyszły jak na weselu.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - Myślenice
2Jarosław Górski - Gorlice
3Mariusz Tochowicz - Tarnów

SINGIEL KOBIET
1Marta Jurek - Myślenice
2Barbara Obłończyk - Nowy Sącz
3-----------------------------------

SINGIEL AMATORZY
1 Mariusz Tochowicz - Tarnów
2Zdzisław Kula - Tarnów
3Mateusz Matuszczak - Bestwina

SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
1Bogdan Matoga - Myślenice
2Maciej Kozieł - Myślenice
3Mariusz Masztafiak - Gorlice

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Bogdan Matoga - Myślenice
2Jarosław Górski / Mariusz Masztafiak - Gorlice
3Bogdan Pytlik / Maciej Kozieł - Myślenice

 

MŁODZICZKI U13
1Julia Jurek - Myślenice
2----------------------------
3----------------------------

MŁODZICY U13
1Kacper Szymski - Myślenice
2Jan Kasperek - Myślenice
3Mikołaj Kasperek - Myślenice

JUNIORKI U16
1Gosia Płachta - Myślenice
2-------------------------------
3-------------------------------

JUNIORZY U16
1Jakub Hodurek - Myślenice
2Krzysztof Gracz - Stróża
3Daniel Fudala - Stróża

Szczegółowe rezultaty poszczególnych meczów znajdują się na stronie wyniki turnieju - 1sza runda.


KLASYFIKACJA GENERALNA


SINGIEL OPEN
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 13.10.2013  29.12.2013 09.02.2014 30.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Tomasz Matoga Myślenice 100 150 100 150 200 600
2. Tomasz Proszek Myślenice     80 100 150 330
3. Mariusz Tochowicz Tarnów 65 120 25   50 260
4. Michał Grzanka Kraków   100   120   220
5. Tomasz Morawik Kraków         125 125
6. Tomasz Urbanik Gorlice         100 100
7. Zdzisław Kula Tarnów 50       50 100
8. Jarosław Górski Gorlice 80         80
9. Tomasz Knopek Kraków     65     65
10. Marcin Stanecki Kraków     50     50
11. Dawid Fraś Bielsko-Biała 25         25
12. Dominik Wiktor Kraków 25         25
13. Mateusz Matuszczak Bestwina 25         25
14. Tomasz Kraj Bielsko-Biała 25         25
15. Gonzague Desanlis Francja         25 25


SINGIEL KOBIET
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 13.10.2013  29.12.2013 09.02.2014 30.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Marta Jurek Myślenice 100 150 100 150 200 600
2. Barbara Obłończyk Nowy Sącz 80 120   120 125 445
3. Joanna Kwinta Kraków     80 100 150 330
4. Marta Ostafin Myślenice   100 65   100 265
5. Bogusława Matoga Myślenice   40 25 75 50 190
6. Dorota Hodurek Myślenice   75 25     100
7. Monika Kurleto Kraków     50   50 100


SINGIEL MĘŻCZYZN 40+
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 13.10.2013  29.12.2013 09.02.2014 30.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Jarosław Górski Gorlice   150 100 150 200 600
2. Marek Tondera Myślenice   120 65 120 150 455
3. Bogdan Matoga Myślenice 100 100 80 100 125 425
4. Maciej Kozieł Myślenice 80 40 25 75 100 295
5. Mariusz Masztafiak Gorlice 65 20 50 40   175
6. Tadeusz Michalik Tarnów 50 20 25 40 50 165
7. Robert Gancarz Gorlice   40 25 40   105
8. Paweł Moździeż Gorlice   75       75
9. Grzegorz Nowak Kraków 25 20 25     70
10. Arkadiusz Wójcik Wieliczka 25     40   65
11. Aleksander Kamiński Myślenice         50 50
12. Bogdan Pytlik Myślenice 25 20       45


SINGIEL AMATORZY
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 13.10.2013  29.12.2013 09.02.2014 30.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Mariusz Tochowicz Tarnów 100 120 25   200 445
2. Tadeusz Michalik Tarnów 25 20 15 150 150 345
3. Wojciech Kasperek Myślenice   40 80 120 100 340
4. Zdzisław Kula Tarnów 80       125 205
5. Dominik Wiktor Kraków 25 10 65 40 50 180
6. Sebastian Weron Gorlice   150       150
7. Robert Gancarz Gorlice   20 50 75   145
8. Marta Jurek Myślenice 50 20 25 40 25 140
9. Dominik Stachowski Kraków   20   100   120
10. Adam Krok Kraków     100     100
11. Grzegorz Nowak Kraków 25 40 25 10   100
12. Andrzej Poznański Katowice   100       100
13. Barbara Obłończyk Nowy Sącz 15 20   20 25 80
14. Paweł Firek Katowice   75       75
15. Witold Maryniak Kraków     25   50 75
16. Jakub Hodurek Myślenice 15 40 15     70
17. Bartosz Szczepara Kraków 25 40       65
18. Mateusz Matuszczak Bestwina 65         65
19. Tomasz Lesiak Kraków   20   40   60
20. Marek Nagły  Kraków       40   40
21. Piotr Książek Kraków   40       40
22. Bolesław Kasperek Myślenice   10 7 20   37
23. Piotr Hodurek Myślenice     7   25 32
24. Radosław Budzowski Stojowice 15   7 10   32
25. Paweł Kubiak Kraków   20   10   30
26. Paweł Gansiniec Bytom   20       20
27. Jakub Morawski Kraków   10   10   20
28. Leszek Suder  Radzionków   20       20
29. Szymon Dyrda Myślenice   10 7     17
30. Marcin Jackowski Kraków 15         15
31. Tomasz Kraj Bielsko-Biała 15         15
32. Gonzague Desanlis Francja         15 15
33. Dawid Fraś Bielsko-Biała 15         15
34. Mariusz Wójcik Kraków       10   10
35. Paweł Bryg Tarnów   10       10
36. Konrad Kasperek Myślenice   10       10
37. Michał Repelewicz Kraków   10       10


GRA PODWÓJNA OPEN
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 13.10.2013  29.12.2013 09.02.2014 30.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Bogdan Matoga
Tomasz Matoga
Myślenice 100 150 100 150 200 600
2. Jarosław Górski
Mariusz Masztafiak
Gorlice 80 120 25 120   345
3. Piotr Hodurek
Jakub Hodurek
Myślenice 50 40 25   50 165
4. Tomasz Lesiak
Dominik Stachowski
Kraków   20   40 100 160
5. Tomasz Drożdżak
Krzysztof Biela
Kraków     80 75   155
6. Tomasz Proszek
Marek Tondera
Myślenice       100 50 150
7. Jarosław Górski
Tomasz Urbanik
Gorlice         150 150
8. Tomasz Drożdżak
Tomasz Morawik
Kraków         125 125
9. Maciej Kozieł
Bogdan Pytlik
Myślenice 65     40   105
10. Maciej Kozieł
Marek Tondera
Myślenice   75 25     100
11. Paweł Moździeż
Sebastian Weron
Gorlice   100       100
12. Marek Płachta
Wojciech Kasperek
Myślenice   40   40   80
13. Tomasz Proszek
Tomasz Knopek
Myślenice
Kraków
    65     65
14. Dominik Wiktor
Adam Krok
Kraków     50     50
15. Dominik Wiktor
Bartosz Szczepara
Kraków   40       40
16. Dominik Wiktor
Grzegorz Nowak
Kraków       40   40
17. Piotr Książek
Michał Grzanka
Kraków   40       40
18. Wojciech Kasperek
Bogdan Pytlik
Myślenice     25     25
19. Dominik Wiktor
Witold Maryniak
Kraków         25 25
20. Marek Nagły
Paweł Kubiak
Kraków       20   20
21. Paweł Gansiniec
Leszek Suder
Bytom
Radzionków
  20       20
22. Jakub Morawski
Mariusz Wójcik
Kraków       20   20
23. Paweł Kubiak
Jakub Morawski
Kraków   20       20
24. Marta Ostafin
Michał Repelewicz
Myślenice
Kraków
  20       20
25. Paweł Firek
Andrzej Poznański
Katowice   20       20
26. Marcin Stanecki
Witold Maryniak
Kraków     15     15
27. Bolesław Kasperek
Szymon Dyrda
Myślenice     15     15


MŁODZICZKI U13
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 12.10.2013  28.12.2013 08.02.2014 29.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Julia Jurek Myślenice 100 150   150 200 600
2. Emilka Tondera Myślenice       100 150 250
3. Monika Wieczorek Kraków       120   120


MŁODZICY U13
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 12.10.2013  28.12.2013 08.02.2014 29.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Kacper Szymski Myślenice 100 120 100 150 150 520
2. Jan Kasperek Myślenice 80 150   120 100 450
3. Dominik Kwinta Kraków     80 100 200 380
4. Mikołaj Kasperek Myślenice 65 100 65 75 125 365
5. Karol Wróbel Kraków       40   40


JUNIORKI U16
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 12.10.2013  28.12.2013 08.02.2014 29.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Gosia Płachta Myślenice 100 120   120 200 540
2. Magda Horabik Myślenice   100 80 100 150 430
3. Magda Kuchta Kraków   150   150   300
4. Ewelina Pryga Kraków     100     100


JUNIORZY U16
miejsce Imię i nazwisko Miejscowość 12.10.2013  28.12.2013 08.02.2014 29.03.2014 15.06.2014  punkty
1. Jakub Hodurek Myślenice 100 150 100 150 150 550
2. Tomasz Lesiak Kraków   120 80 120 200 520
3. Krzysztof Gracz Stróża 80 100 65 75 125 380
4. Daniel Fudala Stróża 65 75 25 40   205
5. Filip Bodziarczyk Kraków       100 100 200
6. Adrian Stańczyk Stróża 50 40 50     140