Grand Prix Jaworzna w Deblach 2016

18.12.2016 - W hali widowiskowo-sportowej w Jaworznie odbył się ostatni, czwarty turniej Grand Prix w Grach Podwójnych. Są to kolejne udane rozgrywki ekipy TKKF UKLEJNA Myślenice - tym razem w nieco innym składzie. W DEBLU KOBIET po ciężkich trzech setach, Katarzyna Szafraniec i Julia Jurek zdobyły 1 miejsce. Równie dobrze poszło męskiej części  naszej drużyny. Marek Tondera i Tomasz Proszek wywalczyli razem najwyższe miejsce na podium. Kolejnym sukcesem było zwycięstwo w MIXCIE Katarzyny Szafraniec i Tomasza Proszka. W podsumowaniu całego Grand Prix  w Klasyfikacji Generalnej Myśleniczanie zdobyli dwa pierwsze miejsca. W MIXCIE niepokonani byli  Julia Jurek i Tomasz Matoga, natomiast w DEBLU MĘŻCZYZN Marek Tondera i Tomasz Matoga.

fotki z imprezy

26.11.2016 – Po raz trzeci reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice pojawili się na kortach w Jaworznie podczas Grand Prix w grach podwójnych. I po raz trzeci z rzędu wygrali. Julia Jurek i Tomasz Matoga w grze mikstowej OPEN zdobyli 1 miejsce oraz Marek Tondera i Tomasz Matoga w deblu mężczyzn OPEN zajęli również 1 miejsce. Do zakończenia GP pozostał jeden turniej i w Klasyfikacji Generalnej już im nikt nie zagraża.

fotki z imprezy

30.10.2016 – W Jaworznie odbył się kolejny II Turniej z serii Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych 2016. Rewelacyjnie spisali się reprezentanci Myślenickiego TKKF Uklejna. Julia Jurek i Tomasz Matoga zdobyli 1 miejsce w grze mikstowej OPEN oraz Marek Tondera i Tomasz Matoga w grze deblowej mężczyzn OPEN zajęli również 1 miejsce.

Fotki z imprezy

01.10.2016 – Sezon badmintona sekcji TKKF UKLEJNA Myślenice rozpoczęty sukcesami w Jaworznie podczas Grand Prix w grach podwójnych. Grupka czterech reprezentantów w składzie Marta i Julia Jurek oraz Tomasz Matoga i Marek Tondera zdominowali zawody. W grze podwójnej Mężczyzn Tomek i Marek zdobyli 1 miejsce, w grze mieszanej Julia i Tomek wywalczyli również 1 miejsce natomiast w grze podwójnej kobiet Marta i Julia były blisko zwycięstwa, niestety Marta doznała kontuzji kolana i musiała przerwać pojedynek, życzymy szybkiego powrotu na kort.

Fotki z imprezy